עמוד הבית » פורים בסימן היין – מסיבה שתציף אתכם בשמחה

פורים בסימן היין – מסיבה שתציף אתכם בשמחה

צילום: פרטי
לראשונה בפורים, חברת היין MyYain בבעלות נתי נעים, מאחדת כוחות עם אליאס דגן ויוצרים במתחם היוקרתי DNA בעזריאלי מסיבת יין ייחודית. המסיבה הינה חוויה של כלל רב חושית ששמה את היין במרכז אך גם חגיגה מפוארת של פורים, מסע של חקר טעמים ומשתה לכל החושים.

תפריט היין יכלול מגוון יינות אך מספר יקבים ויבואנים החליטו לתת אמון בפרויקט הראשוני להיות בקדמת הברים: יקב בנימינה, פיזארו (מותג מבעבע מספרד שנעשה בשיתוף יקב ציון), יקב ירושלים, יקב כרמל, יקב היוצר, יקב מוני, יקב גוש עציון וצור משקאות עם וילה קייפ, יקב עמק האלה והרצוג.

קהל היעד הינו חובבי יין צעירים, שרוצים אירוע אחר בפורים, אירוע יוקרתי ששם יין במרכז בשילוב מסיבה, אוכל, תחפושת ומוסיקה טובה. כלל האירוע כשר.

 MyYain: חברת MyYain  הוקמה בשנת 2019 ע"י נתי נעים, והיא מעניקה את כלל שירותי היין לארגונים ולקוחות פרטיים: מארזים, סדנאות ופסטיבלים. בשנים האחרונות הופקו מספר פסטיבלים גדולים ע"י החברה בירושלים, תל אביב, קיסריה ועוד. נתי משרת כמ"פ במילואים וחזר לאחר 4 חודשי מילואים ומפעיל כמעט מחדש את העסק. כתבה כלכלסיט.

אליאס דגן: הבעלים של עגלת היין שמציעה מציע קונספט ייחודי ומרגש להנגשת עולם היין. מעבר לפעילות המשותפת עם נתי, אליאס הוא הבעלים של חברת שירותי ברים הפועלת בתוך בתי מלון באזור המרכז. אליאס היה במילואים כ-4 חודשים, בזמן הזה נגנבה ממנו עגלת היין שהשאיר בבית, הוא החליט להתמקד בצד החיובי ולהמשיך ליצור.

 ה-DNA: מתחם הבילוי הקולינריה בקומת הכניסה של עזריאלי ת"א שמחזיק בשיא הבר הארוך ביותר במזרח התיכון עם 120 מקומות ישיבה. במקום יפעלו ארבעה מטבחים שונים כל אחד מהם מייצג יבשת אחרת שתיקח אתכם למסע קולינרי בזמן המסיבה. קבוצת ה DNA מפעילה מספר מותגים מובילים בארץ, המוביל בתחום היין הוא הטייסטינג רום.

צילום: unsplash

מגוון אטרקציות יופעלו במסיבה:
מייצגי אומנות ועמדת קעקועים
אוהבי האמנות יכולים להתענג על מיצגי האמנות שלנו, בעוד שאוהבי הקעקועים יכולים להנציח את הערב בדוכן הקעקועים שלנו .רקדנית מיוחדת ובובות רפאים יוסיפו נגיעה של תיאטרליות, וישדרגו את האווירה החגיגית
תחרות תחפושות
קחו חלק בתחרות התחפושות, הטובות ביותר יוכלו לזכות בפרסים מרגשים.
דיג’יי – אמיר נקש
אמיר נקש  יספק תפאורה עוצמתית של מוזיקה כדי לשמור על רמות האנרגיה גבוהות. קו מוזיקלי – MAINSTREAM
מזכרות
כאות הוקרה, כל משתתף יקבל כוס יין משובחת. זו לא רק מתנה, אלא מזכרת לערב קסום ומיוחד.
צילום 360   – עמדה שעוד לא הכרתם
לכדו את הרגעים הטובים ביותר שלכם בעמדת הצילום 360 . תכונה ייחודית זו מאפשרת לכם להקפיא את הזיכרונות שלכם מכל זווית, ולהבטיח שתזכרו את הערב המרהיב הזה במלוא.

מסלול למתחילים: הזמנה לאירוע + 2 כוסות יין: במחיר של 130 שקלים במכירה מוקדמת.
מסלול למתקדמים: הזמנה לאירוע + 4 כוסות יין: במחיר של 160 שקלים במכירה מוקדמת.(המחירים יעלו בסמוך לאירוע).

כרטיסים לאירוע ניתן לרכוש באתר MyYain.com  או בלינק:  myyain.com/product/purimwineparty/