עמוד הבית » קרם לחות המכיל חומצה סליצילית לטיפול בעור יבש

קרם לחות המכיל חומצה סליצילית לטיפול בעור יבש

סרווה קרם לחות לטיפול בעור גבשושי צילום יחצ
מותג הדרמו קוסמטיקה לה רוש פוזה משיק: קרם לחות אפקלאר מאט, אנטי שיין קרם לחות במראה מאט ואינו מבריק. לטיפול מקיף לעור שמן עם פגמי עור. קרם לחות המאזן את רמת הסבום (שומן) בעור ומסייע להפחתת מראה נקבוביות מורחבות. נבדק על עור שמן הנוטה לפצעונים

מותג הדרמו קוסמטיקה סרווה מרחיב את מוצרי המותג ומשיק את סדרת SAסדרת טיפוח חדשנית לסובלים מהתופעה העורית המאופיינת בעור מחוספס גבשושי ויבש (כמו עור ברווז).

הסדרה מסייעת בהחלקת העור ובשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור.

הסדרה מכילה חומצה סליצילית, אוריאה ו- 3 סרמידים חיוניים: 1, 3, ו- 6-II, על מנת לסייע בשיקום שכבת ההגנה הטבעית של העור, וטכנולוגיית MVE המסייעת בהחדרת הסרמידים החיוניים אל העור ומעניקה לחות לאורך כל היום, מבלי להותיר תחושה שמנונית. היפואלרגני. ללא בישום. פותח עם דרמטולוגים.

ישנה תופעה עורית המתאפיינת בעור מחוספס וגבשושי (מזכירה עור ברווז). נשים וגברים סובלים ממנה באותה המידה. היא עשויה להשפיע על תחושת הביטחון העצמי.

עור מחוספס וגבשושי מחייב תחזוקה לטווח ארוך. הטיפולים כיום מורכבים מתרופות מקומיות והתאמות קלות של אורח החיים (כמו מקלחות במים פושרים, סבונים עדינים ומכשיר אדים ביתי).

 ישנם אנשים רבים עם עור יבש, מחוספס וגבשושי (כמו עור ברווז) וכתוצאה מכך אינם מתייעצים עם רופא. במקום זאת, לעתים קרובות מנסים "לטפל" במצב עם מוצרי פילינג קשים, כמו סקראב (פילינג גרגרים). עם זאת, השימוש במרכיבים שוחקים עלול לגרום לקרעים זעירים על פני העור ולפגוע במחסום ההגנה הטבעי של העור. אין זה מפתיע שהמראה המחוספס של העור עשוי גם לגרום לתגובות רגשיות, כמו מבוכה אשר משפיעות על חיי היומיום.

הפתרון למבוכה זו לטווח הקצר עשוי להיות ההחלטה להסתיר את הגוף, על ידי שרוולים ארוכים ומכנסיים ארוכים – דבר המהווה בעיה בחודשי הקיץ, בהם הידיים והרגליים חשופות בתדירות גבוהה יותר.

קרם לחות להחלקת העור המכיל חומצה סליצילית – מתאים לעור יבש, מחוספס וגבשושי

מזין, מרכך ומחליק עור מחוספס תוך קילוף עדין, ומסייע בשיקום בשכבת ההגנה הטבעית של העור. מכיל 3 סרמידים חיוניים, 10% אוריאה, חומצה ליפו-הידרוקסית וחומצה סליצילית.

ללא בישום. לא קומודוגני – אינו גורם לאטימת נקבוביות בעור ("ראשים שחורים"). פותח עם דרמטולוגים.

המחיר לצרכן: 129.90 ₪ תכולה: 340 מ"ל  ו- 69.90 ₪ תכולה: 177 מ"ל. 

את מוצרי CeraVe ניתן להשיג בבתי מרקחת פרטיים, רשתות הפארם, בקופות החולים מכבי ומאוחדת ובקנייה און-ליין באתר המכר השונים: https://shop.super-pharm.co.il

לפרטים נוספים ושירות לקוחות: 073-3808-828

בדיקת מערכת: הקרם סמיך, אין יובש על העור ללא ריח, מותיר תחושה של רכות על העור ורעננות, נספג בקלות והתוצאה מוצלחת.