עמוד הבית » הפעלת חלונות הבית ע"י סוללה

הפעלת חלונות הבית ע"י סוללה

צילום אסף פינצוק
חברת אינגלאס המתמחה בביצוע עבודות זכוכית ומערכות הצללה מציגה מערכת הצללה ייחודית לחלון ,פיתוח בלעדי, המותקנת בתוך החלון עצמו { בתוך הזכוכית} וקרויה בשם תרילון.

תרילון הינה מערכת של תריסים ונציאניים בתוך הזכוכית ,שמתאימה לכל חלון קטן כגדול והחידוש בה שהיא מופעלת באמצעות סוללה ובאופן סולארי. בנוסף החברה שוקדת בימים אלו בפיתוח אפליקציה אשר באמצעותה ניתן יהיה לשלוט על מערכת התריסים, בקלות יתרה, מכל מקום ובכל עת .

תרילון -התריסים הונציאניים הינם בלעדיים ,הרעיון הייחודי נובע מהעובדה שהתריס מובנה בתוך הזכוכית (הכול נמצא בתוך החלון) ולא זקוקים לשום מערכת  גלילה חיצונית מגושמת או לארגז תריס.המערכת מעודנת בעיצובה ומעניקה פתרון של פתיחה וסגירה עם מנגנון מינורי ובלתי נראה.

התריס בתוך חלון מותאם בהזמנות מיוחדות לפי מספר גדלים , ניתן להזמינו גם בפלטה של מגוון צבעים והוא משמש גם כפתרון לאיטום הצללה מפני רעשים ומאפשר גם יצירת אקוסטיקה אידיאלית. בשל העובדה שמדובר בתריס בתוך חלון נחסכים הקשיים שבניקוי תריסים וכמעט ולא קיים בלאי, בשל היות התריס ,מובנה בתוך החלון.

המערכת מהווה פתרון אידיאלי, אלגנטי ועיצובי לכל אילו שנושא ההצללה מעסיק אותם. לא ניתן כמעט למצוא חלונות חשופים בישראל, כי כולם רוצים לאטום את ביתם מפני  קרני השמש היוקדות וביחד עם זה גם לייצר לעצמם תחושת פרטיות אסתטית מהעולם שבחוץ.

פרטים לגבי היכן ניתן להזמין את מערכת תרילון ניתן למצוא באתר החברה

www.inglass.co.il

המחירים הנעים החל מ-900 ש"ח לכנף חלון .