עמוד הבית » 5 טיפים למראה זוהר

5 טיפים למראה זוהר

טיפול זוהר לקראת החגים DESHELI צילום: יחצ
מרכז דהאשלי מציע טיפים לטיפוח הפנים ולמראה זוהר יותר לתקופת האביב ולחג הקרב

ריח החגים הנישא באוויר מעלה בנו הרגשה של התחלה חדשה. הרצון להתחדש בכל תחום בחיינו נוגע גם לתחום הטיפוח, כולנו רוצים להגיע זוהרות ויפות לערב החג. האביב זו גם העונה שמקלפים את המעילים ומתחילים לראות יותר אור…

לפניכם כמה טיפים קלילים:

 פילינגים – זה הזמן לעשות פעמיים בשבוע פילינג בדיוק הזמן שנותר לנו עד ליל הסדר. להסיר את התאים המתים מכווץ את הנקבוביות ולאפשר לחומרי ההזנה והטיפוח לחדור טוב יותר לעור ולשקמו בזמן.

מסכות –להקפיד לעשות גם מסכות לחות וגם מסכות טיהור. מסכות הטיהור מנקות את העור ביסודיות, בעונת האביב לרענן את העור לקראת החום של הקיץ.

 מסכות הלחות – חשובות במיוחד בתקופה זו לאחר המזגנים ודרכי החימום שמצאנו לעצמנו  נתן את אותותיו על העור והותיר אותו יבש, חסר גמישות וברק ובעל מרקם מחוספס חשוב לאזן את מרקם העור במסכה שתעניק לו כמות רבה של לחות ותשיב לו את זוהרו.

הזנה –חשוב להזין בעור בעזרת קרמים וסרומים מזינים ומטפחים. לא לפסוח על קרם יום ולילה, סרומים החשובים מאוד לעור ומעניקים לו ברק וזוהר, מאיצים את קצב התחדשות התאים ותורמים לשימורו ולאנטי- אייג'ינג.

 אזור השפתיים והצוואר – חשוב מאוד לטפח אזורים אלה במיוחד אחרי שנה שהסתובבנו עם מסיכות בכל מקום (ועדיין) אזורים אלה מאוד פגיעים וחשוב שהקרמים יהיו ספציפיים לאזורים אלה.

 הטיפים באדיבות מרכז היופי והאסתטיקה DEsheli

הוספת תגובה

הוספת תגובה