עמוד הבית » BOOHOO נכנסת לישראל

BOOHOO נכנסת לישראל

BOOHOO צילום יחצ חול
חברת האופנה הבינלאומית המקוונת Boohoo.com , נכנסת לשוק הישראלי ומשיקה אתר סחר ייעודי לישראל, ומביאה איתה את שיתופי הפעולה הייחודיים שלה עם משפיענים וכוכבים בינלאומיים, כמו אריאנה גרנדה, פריס הילטון, מונטנה, QUAVO , ZENDAYA ועוד.

Boohoo.com, נוסדה במנצ'סטר בשנת 2006 מבוססת על מהירות ואמינות, תוך שהיא מוודאה כי תמיד תהיה הראשונה בכל שוק אליו מגיעה עם הטרנדים המובילים והאופנה האחרונה לענות על צרכיי 7 מיליון הצרכנים שלה. המותג מציע האופנה המעודכנת ביותר עם מחירים יוצאי דופן במבחר חסר תקדים, איכות מצוינת ושירות מעולה.

החברה מתמקדת בבגדי נשים וגברים בגילאי 16-24 ומגוון רחב של קולקציות יופיעו באתר הישראלי במחיר מקומי ונוח. החברה מציגה את המגוון הרחב של הקטגוריות שלה החל מהנעלה, אקססוריז, ספורט, ביוטי, מידות גדולות, ובגדי הריון. המוצר הוא בלב העשייה של המותג והצוות כולו שואב השראה מהטרנדים האחרונים בכל העולם, משיקים מאות מוצרים באופן יומיומי.

BOOHOO צילום: יחצ חול

החברה זיהתה את החשיבות של הרשתות החברתיות מההתחלה, ומגיעה ללקוחותיה דרך כל אמצעי הרשתות באופן יומיומי ועל בסיס אישי. העבודה השוטפת עם סלבס ומשפיענים בינלאומיים מוכרים, שומרת על המותג בפרונט, ומגדילה את החיבור והמעורבות של קהל היעד שלה. Boohoo.com קיימה לאורך השנים קמפיינים ושיתופי פעולה מוצלחים עם טאלנטים מובילים כמו ג'ורדין וודס, זנדאיה, פריס הילטון, רומי סטריד ואלזה הוסק, גם ברמה הבינלאומית וגם בתור שגרירי המותג בשווקים המקומיים.

עם עליית האתר החדש הישראלי המותג משיק גם את קולקציית קיץ לשנת 2020 בשיתוף פעולה עם הראפר QUAVO. הקולקציה שואבת את השראתה מאופנת הפופ, ומשלבת בין ספורט לאופנת רחוב ואורח חיים אורבני.

BOOHOO צילום: יחצ חול
BOOHOO צילום:יחצ חול

הפריטים מאופניים בהדפסי גרפיטי נופלים, צלליות גדולות צביעה פסיכודלית ושימוש בהדפסי בנדנות ועוד.

אתר: https://il.boohoo.com/

 

הוספת תגובה

הוספת תגובה