עמוד הבית » קולקציית הקפסולה הייעודית של קסטרו!

קולקציית הקפסולה הייעודית של קסטרו!

קסטרו קולקציית גלאם צילום דודי חסון
קסטרו מציגה קולקציית קפסולה ספורטיבית בהשראת הקלאבים וחיי הלילה של תל אביב, עם גולת הכותרת: חולצות טי מעוצבות בכיכובם של האייקונים הגדולים והאהובים של זמרי הפופ הישראליים, הכוכבים מכל הזמנים שייצגו את ישראל:

רגע לפני הנחיתה של המסיבה המדוברת של השנה בתל אביב – קסטרו חושפת היום את קולקציה חדשה שעיצבו מעצבי בית האופנה, המשלבת בין מראה אקטיב לאופנת הקלאבים, ובמרכזה סדרת טי-שירטים יוניסקס לוהטת שכולה מוקדשת לכוכבים הישראליים האהובים והגדולים ביותר בכל הזמנים: הדיווה הבינלאומית שלנו האחת והיחידה דנה אינטרנשיונל! ויזהר כהן, ירדנה ארזי ואילנית.

לכל אחד מהכוכבים עוצבה טי-שירט עם תמונתו המקורית לשיר, בעיצובים עכשוויים המשלבים בין שנות השבעים, השמונים והתשעים לימינו, בעיבודי כותנה מיוחדים והדפסים במראה וינטג' שטוף, לניחוח נוסטלגי.

הדיוה הבינלאומית שלנו האחת והיחידה דנה אינטרנשיונל עם טי בעיצוב תמונתה המקורית משנת 1998 לשיר "דיווה", יזהר כהן עם תמונתו לשיר "א-ב-ני-בי" משנת 1978, ירדנה ארזי בתמונתה לשיר "בן אדם" משנת 1988 ואילנית בשירה "אי שם" משנת 1973.

בנוסף לסדרת הטי שירטים מעצבי האופנה של קסטרו עיצבו קולקציית קפסולה לנשים וגברים, השואבת השראה מעולמות מוסיקת הפופ ומראה הפופ הזוהר, ומשלבת אותה עם טוויסט עתידני. הקולקציה, הכוללת מכנסי שורטס, טייצים, גופיות, מכנסי ספורט, סטרפלס ועוד, עוצבה בשילוב משחקים ספורטיביים המתכתבים עם אופנת הקלאבים והמסיבות, ומשלבת בפריטים חומרים כגון בדים מחזירי אור, ניילונים כסופים, רשתות, הדפסים חלליים, וצבעי ניאון.

כל הפריטים מוצעים במהדורה מוגבלת וייחודית אשר תימכר באתר קסטרו ובחנויות נבחרות ברחבי הארץ בתחילת חודש מאי.

 

קסטרו יזהר כהן קולקציית גלאם צילום דודי חסון

קסטרו קולקציית גלאם צילום דודי חסון 

קסטרו גלאם קולקשיין צילום גולי כהן

טווח מחירים של קולקציית קסטרו:

נשים- 99-199 ₪

גברים- 99-259 ₪

קסטרו אינה נותנת חסות לארוע האירוויזיון ואינה קשורה בשום דרך לתאגיד השידור הישראלי ו/או לאיגוד השידור האירופאי.