עמוד הבית » אווירה חושנית

אווירה חושנית

צילום:pexels
אווירה חושנית מין חושני הוא פנטזיה הקיימת בראש של רובנו כשאנחנו נמצאים בזוגיות. החושניות מושפעת מאד מהסביבה שבה אנחנו מקיימים את היחסים האינטימיים שלנו. בשביל ליצור אווירה חושנית דרושה השקעה. אבל מבלי לדעת במה להשקיע לא נוכל לעולם ליצור את האווירה המתאימה. סוד ההצלחה של יצירת חושניות על ידי תפאורה הינו הפעלת כל החושים שלנו, המפעילים את הדמיון – ריח, שמיעה, ראייה, מישוש, טעם.

לגבי חוש המישוש אין צורך להאריך. מין הוא מגע, הכי אינטימי שיש. אך לפעמים בגלל שאנחנו מבינים שעיקר המיניות שלנו באה לידי ביטוי בחוש המישוש, אנחנו מפספסים את שאר החושים שלנו שתורמים לחושניות על ידי הסביבה המגרה אותם.

ישנה חשיבות גדולה למיטה מוצעת ומסודרת למשעי. חשבו עם עצמכם כמה עולם הדמיון שלכם עובד שעות נוספות שאתם נוסעים לחופשה זוגית למלון או לצימר בלי הילדים ונכנסים לחדר ורואים את המיטות עם המגבות המגולגלות המחכות לכם. ישנם סדינים ומצעים שהם יותר חושניים ומעוררים אותנו בדמיון. למראה של מיטה מוצעת ומסודרת לפני קיום יחסים יש משקל מכריע ליצירת אווירה חושנית, הרבה יותר ממיטה מבולגנת לפני סקס או מוצעת במצעים של מיקי מאוס. אלא אם כן הדמויות המצוירות ממש עושות לכם את זה. החושניות והדמיון של המיטה המוצעת שלפני הסקס, באים לידי ביטוי במחשבה ובדמיון כבר בשלב ההתגפפות ביניכם כשאתם עוד בעמידה בחדר השינה עוד לפני שהאקט ביניכם מתחיל בפועל ואתם נופלים מחובקים על אותה מיטה.

צילום: pexels

מיטה מסודרת ומוצעת לפני סקס או חופשה זוגית, מעוררת את הדמיון במחשבה של מה שהולך לקרות על המיטה הלילה ושהמיטה המסודרת הזאת כאן בשביל שיבלגנו אותה.

הראות שלנו יכולה ליצור הרבה דמיון, בעיקר מגבלת הראות שלנו. מבחינה אינטימית, כשאנחנו רואים את הכל בצורה חדה וברורה זה פוגע בחושניות ובדמיון, לפעמים אף בשחרור שלנו. לרוב, בני אדם מרגישים יותר חושניים בחדר שהוא על סף החשוך מאשר בחדר מואר. לא שאין ריגוש לעשות סקס בחדר מואר, אך החושניות מתעצמת יותר בעקבות מסתורין החושך. אינני מדבר על חושך מוחלט, אלא על אור עמום. חדר מוחשך יוצר לנו רוגע, לכן קל לנו להירדם יותר בחושך מאשר באור.

חדר עם אורות עמומים גם נותן לנו הרגשה נוחה אם איננו שלמים עם גופנו. כשהחדר מוחשך קמעה, זה נותן לנו יותר ביטחון להיחשף בעירום מלא. ישנן מנורות עמומות רומנטיות שניתן להשיג בקלות. יש כאלה שמעדיפים מנורה אולטרא סגולית שיוצרת אווירה לא שגרתית. הגיוון בתאורה תלוי בכם, חישבו יחד על תאורה מגניבה עבורכם וצאו לרכוש אותה יחד.

גם חוש השמיעה שלנו יכול להוסיף לחושניות של האקט. ולא, אני לא מדבר על המילים והגניחות שבמהלך האקט, אלא על אווירה של מוסיקה ברקע. תוכלו לחשוב יחד מה אתם רוצים שיתנגן ברקע של האקט שלכם. בחיפוש פשוט באינטרנט ניתן למצוא מוסיקה מיוחדת לזמן קיום יחסים, גם מנגינות מרגיעות המיוחדות לעיסויים ומסאז'ים יתאימו, בדרך כלל מדובר במנגינות מרגיעות מאד. הכל ענין של טעם, מה שמתאים לשניכם, לא תדעו אם לא תנסו.

צילום:pexels

לגבי חוש הריח, ישנו את ריח הגוף ואת ריח החדר. בכל מה שקשור לריח הגוף ישנן גישות שונות. יש הנמשכים לריח גוף טבעי בלי בשמים למיניהם, יש המגיבים בתשוקה ועוררות אפילו לריח זיעה, כל עוד הוא בגדר הנורמה ולא מסריח ודוחה מדיי. יש שיעדיפו דווקא ריח את הגוף המבושם, זה שלאחר מקלחת וקרם גוף, דיאודורנט ובושם. בתחום הבשמים, ישנם בשמים שהם חושניים ומתאימים יותר לסקס, אלו הבשמים שבדרך כלל מכילים פרומונים, שהם כימיקלים המשפיעים על עוררות מינית. אמנם הפרומונים באים לידי ביטוי בעיקר אצל בעלי חיים עם חוש ריח מפותח, והם מופרשים על ידי בעלי החיים באופן טבעי, אך מחקרים רבים טוענים שגם בני האדם מתעוררים בעקבות הריח שמדיפים הפרומונים.

צילום: pexels

אצל רבים מבני האדם יש קשר בין ריח לעוררות מינית, בעיקר אצל הנשים. אך צריך להיות קשוב היטב לאיזה ריח האישה נמשכת. גם בבשמים שנחשבים ליוקרתיים ומקובלים שלכאורה יש תמימות דעים לגבי איכות הריח שלהם, נגלה בקרב הנשים שכל אחת אוהבת ונמשכת לבושם גברי שונה. בכל הנוגע לקניית בשמים במערכת זוגית, אין כמו שהאישה תקנה לגבר שלה את הבושם עם הריח שהכי עושה לה את זה, שאותו הוא יוכל לשים כשהם יוצאים יחד או שוכבים. כשהוא יוצא לבדו החוצה, הוא יוכל להשתמש בבושם שהוא יותר אוהב. רעיון למתנת יום הולדת…

ריח החדר תורם גם הוא לאווירה חושנית. ריח גרביים ונעליים הוא בוודאי מחוץ לחוק, אך גם את  הריח הטבעי כדאי לשבור לפעמים על ידי הבערת קטורת ותכשירים ריחניים שיכולים להוסיף מאד לחושניות שלנו. אלא אם כן אחד מבני הזוג ממש לא מתחבר לריחות הללו.

בכל מה שקשור לחוש הטעם, נכנס העניין של הגיוון בחיי המין שלכם על ידי מאכלים למיניהם. זה יכול להיות קצפות, או תותים עם קצפות, דובדבנים, ולחובבי האלכוהול שמפניה ויין טוב. גם אם לא כל ערב בא לכם לפתוח שמפניה ויין, לפחות ביציאות המשותפות שלכם תלמדו להשקיע בעצמכם ולפנק את עצמכם עם המשקה האהוב עליכם. לחובבי העישון, יש זוגות שממש כיף להם לקיים יחסים לאחר שהם עישנו גראס יחד. (רפואי חוקי כמובן!)

צילום:pexels

קיבלתם במאמר הזה הרבה נקודות למחשבה לגבי שיפור איכות היחסים שלכם התלויה באווירה שמסביב למיטה. כל מה שנותר לכם הוא להחליט שאתם באמת רוצים שיפור וגיוון בחיי המין שלכם  – ולהתחיל להשקיע! בהצלחה.

 

הוספת תגובה

הוספת תגובה