עמוד הבית » בשורה בעולם התזונה והטיפוח למראה עור מושלם

בשורה בעולם התזונה והטיפוח למראה עור מושלם

צילום סולגאר
חברת תוספי הבריאות "סולגאר"משיקה ליין תוספי התזונה שישנו עבורכם את הרגלי הטיפוח

בין שלל החידושים הטכנולוגיים בתחום הצערת עור הפנים ויצירת מראה בריא ורענן יותר, קיימת דרך קלה, יעילה ונוחה הפועלת מתוך המערכת הפנימית של הגוף. דרך זו מצויה בנטילת תוספי תזונה אשר מכילים את הרכיבים התזונתיים, הייעודיים והחיוניים  אשר אינם נמצאים בכמות מספקת במזון אותו אנו צורכים ביום יום. הסדרה מכילה ארבעה תוספי תזונה ייעודיים ואיכותיים שכל אחד בעל רכיבים החיוניים למראה בריא וצעיר.

התוסף הראשון הוא HNS COMPLEX, פורמולה ייעודית לטיפוח השיער, הציפורניים והעור. התוסף מכיל רכיבים ייחודים המעודדים את הגוף לייצור פנימי של חלבונים הנקראים קולגן, אלסטין וקרטין. חלבונים אלו הם השומרים על בריאות השיער, מחזקים את הציפורניים ומספקים בסיס לעור מטופח. קומפלקס HNS מכיל שילוב של מינרלים, חומצות אמינו, ויטמין C וMSM בעלי מינון מותאם, המעודדים את הגוף לייצור אותם חלבונים סיביים חזקים. הרכיבים הינם ממקור הפקה טבעי ולכן מתאים גם לצמחונים וטבעונים.

תוסף נוסף הוא קולגן וחומצה היאלורונית-תוסף שכיח בישראל. הפועל להחזרת הלחות והגמישות לעור ומכיל שילוב פטנטי, מדעי וייחודי של שני רכיבי הפלא של עולם הטיפוח בכמות של פי 2 רכיבים פעילים בטבלייה אחת ליום, מה שתורם לספיגה יעילה יותר. הפטנט עבר מחקרים קליניים להוכחת יעילות ובטיחות השימוש והוכח כמשפר את הזמינות הביולוגית והספיגה של החומרים בגוף.

התוצאות: 76% פחות יובש, עלייה בגמישות ותרומה למראה צעיר ומתוח יותר.

התוסף השלישי הוא ויטמין E נוזלי ממקור טבעי (Vitamin E Liquid). ויטמין E נוזלי של סולגאר מגיע בנגזרת הטבעית  D-alpha Tocopherol   ובתוספת תערובת טוקופרולים נוספים המשפרים את הספיגה וההטמעה של הוויטמין בגוף. מתאים הן לבליעה והן למריחה. ויטמין  E הינו רכיב מוכר בעולם הטיפוח. מגביר לחות וגמישות של העור ומסייע בשמירה על עור בריא וחיוני.

התוסף הרביעי בסדרה הוא ביוטין  (Biotin). ויטמין מסיס מים השייך למשפחת ויטמיני ה B. הביוטין חיוני לסינתזה של חומצות שומן וחומצות אמינו ולכן חיוני לתאי העור.  מחקרים מצאו קשר משמעותי בין הביוטין לבריאות השיער, העור והציפורניים.

לדברי מימי לוזון " בכדי להגיע לעור חיוני יש לשלב חומרים פעילים ליצירת קולוגן ותוספי תזונה, ספורט להשגת אורח חיים בריא למראה עור מושלם ולהתחיל כמה שיותר מוקדם "