עמוד הבית » הכן גופך לחורף ….

הכן גופך לחורף ….

צילום:גורן ליבוציץ
גם בחורף חייבים להגן על העיניים!

השמש החורפית נוטה להטעות אותנו, כך שנחשוב שהיא אינה מזיקה, כשלמעשה היא מסוכנת ומזיקה ויש צורך להתגונן מפניה. חשיבות מכרעת יש להגנה על העיניים, שהן איבר רגיש מאוד,המושפע ממזג האוויר ומהסביבה. למעשה, המשקפיים הם אקססוריז MUST גם בחורף.

רשת אירוקה מציעה לחורף 2019 את מגוון משקפי השמש הגדול בישראל של מגוון מותגיםנחשקים ובינהם: גוצי, פראדה, דולצה וגבאנה, רייבן, מייקל קורס, סוורובסקי ועוד, העומדים בתקן הישראלי עם הגנה מקסימלית מקרינת הUV.
לדברי לי אפיק מנכלית אירוקה: משקפי השמש שמציעה אירוקה מסננים וחוסמים את הקרינה האולטרה סגולית המזיקה ומאפשרים חדירת אור באופן מבוקר ואיכותי, שאינו גורם נזק לעיניים.
לדבריה:  בימי החורף הנטייה להסתנוור גדולה יותר מאשר בימי הקיץ מסיבות רבות, ביניהן: זווית השמש, שבירת קרני האור, שלוליות, תופעת בהק בכבישים רטובים ועוד.
הסנוור עלול להסב נזק לראיה וגם לגרום לתאונות דרכים. משקפי השמש בדגש על עדשות פולורויד, הם הפתרון השיקי והאולטימטיבי למניעת הסנוור.

ועכשיו בחנויות אירוקה עד 80% הנחה המותגים המובילים.

 ולמי שמעדיף לעשות קניות אונליין?
בימים אלו, לראשונה בישראל! השיקה רשת אירוקה אתר סחר מקוון למשקפיי שמש המציע מאות דגמים של מותגי על בינלאומיים המובילים בעולם, במחירי אאוטלט. ביניהם: פראדה, גוצ'י, פנדי,דולצ'ה גבאנה, ארמאני, רייבאן, מארק ג;ייקובס, מייקל קורס, טומי הילפיגר, הוגו בוס , ווג ועוד.

באתר קיים פירוט מלא של מאפיינים עבור כל דגם ודגם עם תמונות להמחשה. כתובתו:www.erroca.com . באירוקה מתחייבים שהמחירים באתר הם המחירים הזולים בעולם.

בנוסף, מוצעות באתר קולקציות קפסולה ייחודיות, שלא נמכרות בארץ, ומוצעות באתר באופן בלעדי, ביניהם קולקציות של המותגים: קייט ספייד ( kate spade) במחיר 249-299 במקום 599, בובי בראון (bobbi brown) במחיר 249 שח במקום 699 שח ועוד.
האתר מאפשר גם אספקה חינם לכל אחת מחנויות אירוקה, זכות החזרה מלאה ואחריות מלאה. ההזמנה לבית הלקוח תתבצע עד 4 ימי עבודה או באמצעות איסוף מאחת מחנויות רשת אירוקה המונה 60 סניפים ברחבי הארץ, ללא תשלום (לא כולל הדיוטי פרי), או ע"י שליח עד הבית בעלות של 29 שח.

לי אפיק מנדבת טיפים לבחירת משקפי שמש:
על מנת להתאים את המסגרת בצורה הטובה ביותר, מעבר לצבעוניות ולגודל הכי חשוב לבחור

במסגרת שתתאים למבנה הפנים.

לפנים עגולות תתאים לרוב מסגרות מלבניות המעוגלות בקצה או משקפיים חתוליים
לפנים מרובעות  לרוב תתאים מסגרת גדולה בסגנון טייסים, עגול, מסכה, אובר סייז גדול ועגול
לפנים מוארכות רצוי לבחור מסגרת מעוגלת/אליפטית בסגנון טייסים

 

הוספת תגובה

הוספת תגובה