עמוד הבית » הפתרון לגרד בעור בעונות המעבר

הפתרון לגרד בעור בעונות המעבר

פסופרי תכשיר חדש לטיפול בנגעי פסוריאזיס צילום: יהודה כהן
חברת קוסמטיק אקמה אינוביישן פיתחו פורמולה ייחודית ופורצת דרך המטפלת ומקלה על בעיות עור ביניהם גרד, קשקשים בעור, יובש ואדמומיות,.

ג'ל ה "PSOFREE" מכיל קומפלקס מאוזן וייחודי של חומרים פעילים עם פעילות ביולוגית גבוהה ומסוגל לטפל בהפרעות עור אטופיות כאלה, יוצר לחות ובאותו הזמן, מייבש פריחה כואבת, מרגיע גירוי ושומר על העור במצב בריא.

הנוסחה פותחה על ידי ד"ר יואל קוניס ז"ל  PhD, ביו כימאי בעל מוניטין רב בתחום הכימיה הקוסמטית ומבוססת על תמצית של צמחי מרפא וצמחים לריפוי העור

ד"ר קוניס ז"ל התבסס על מחקרים ארוכי טווח המופיעים במרשתת ועוסקים בתחום של צמחי מרפא וצמחים לריפוי מחלות עור וגייס את ניסיונו והכשרתו רבת השנים בתחום צמחי המרפא בדרך של שילוב צמחים שהוכחו כיעילים בריפוי מחלות עור מהסוג הגורם לחלוקת תאים בלתי נשלטת.
תכשיר ייחודי בשוק והוא כולל את OX66 בנוסחה שלו. OX66הוא מרכיב מולקולת חמצן של 66% המקדם ריפוי ומרגיע אזורים מגורים בעור.

תכשיר מגיע באריזת רול און של 30 מ"מ, קל ופשוט לשימוש, קל לנשיאה וניתן לקחת בתיק לכל מקום. המוצר נבדק דרמטולוגית  וברישיון משרד הבריאות.
החומרים הפעילים בו קיבלו אישור בטיחות של סוכנות ה FDA  בארה"ב.
והוא מתאים לשימוש על עור רגיש ובטוח לשימוש לילדים.אינו נוסה על בעלי חיים, מופק מצמחים וצמחי מרפא בלבד וידידותי לטבעוניים.הטיפול מתאים במיוחד לחולי פסוריאזיס עם התפרצויות חדשות שהופיעו לא מכבר או חולי פסוריאזיס עם התפרצויות המכסות פחות מ-25% משטח עורם

הוראות השימוש הן פשוטות: מורחים על האזורים הנגועים פעמיים ביום על עור נקי, ניתן לטפל בכל האזורים, גם בראש.

לדברי ד"ר צחי שלקוביץ רופא עור ותיק ומנוסה, אשר היה שותף לפיתוח התכשיר: " ניסיונו רב השנים והתמחותו של דר יואל קוניס בתחום צמחי מרפא הובילה להפקת תכשיר יעיל לטיפול בתופעות הנגרמות לאנשים הסובלים מפסוריאזיס "

רקע על המחלה: פסוריאזיס היא מחלה אוטואימונית כרונית לא זיהומית, לה גורמים רבים. מחלה זו באה לידי ביטוי בצורה של פריחה היוצרת משטחים מחוספסים מגרדים ולא נעימים על העור, המטופלים סובלים גם מצריבה ומתסמינים לא נעימים אחרים.

מחלת הפסוריאזיס דורשת ניטור מתמיד,מגבילה את החולה ומחייבת אורח חיים מסוים. המחלה חוזרת לעתים קרובות ורק טיפול נכון ומיידי יעזרו לחולה למנוע את התפשטות הפריחה, החלמת הנגע הקיים ומניעה של היוצרות נגעים נוספים.

ג'ל ה "PSOFREE" מכיל קומפלקס מאוזן וייחודי של חומרים פעילים עם פעילות ביולוגית גבוהה ומסוגל להתנגד להפרעות עור אטופיות כאלה, יוצר לחות ובאותו הזמן, מייבש פריחות כואבות, מרגיע ושומר על העור במצב בריא.

גוף ונפש מתוך אמונה שריפוי מלא והוליסטי מגיע בתהליך גוף ונפש, החברה פיתחה עבור המטופלים בתכשיר, סרטון עם מדיטציה מיוחדת שנוצרה על ידי איתי מינאלי מדריך מדיטציה מנוסה.