עמוד הבית » חומצה היאלורונית בשילוב לחות ומתיחת הפנים

חומצה היאלורונית בשילוב לחות ומתיחת הפנים

דוקטור להבית אקרמן צילום: אבישג מזרחי
ד"ר להבית אקרמן משיקה בימים אלה ברשת הקליניקות שלה חומצה היאלורונית חדשנית המשלבת לחות ומתיחה - היחיד עם ה"פעולה הכפולה": ISCODERM HYDROBOOSTER .

כאמור, מדובר בדור המתקדם של הבוסטרים המכילים חומצה היאלורונית, היוצרים זריקת מרץ מיידית למראה העור. הודות להשפעת החומצה היאלורונית מרקם העור יהיה אחיד מראה זוהר, חלק ונעים למגע, המגביר את הלחות בעור ומתיחת העור.

דוקטור להבית אקרמן צילום: אבישג מזרחי

HYDROBOOSTER  VISCODERM מבוסס על פורמולה ייחודית של חומצה היאלורונית טהורה, הנספגת ונטמעת באופן מקסימלי ברקמת העור, בדומה לחומצה ההיאלורונית הטבעית המיוצרת בגוף. בדומה לתפקידה של החומצה ההיאלורונית הטבעית המופרשת בגופינו, המולקולות של  HYDROBOOSTER  VISCODERM סופחות מולקולות מים בכמות גדולה ובכך תורמות להעלאת רמות הלחות והגמישות בעור ומעניקות לו אפקט מתיחה, הרמה ומיצוק במראה טבעי. התוצאה תהיה עור פנים זוהר וקורן ומראה צעיר בתוך זמן קצר לתוצאה מיידית.

הדור החדש והמתקדם של משפחת הבוסטרים, משלב חומצה היאלורונית בשני משקלים מולקולריים שונים, לקבלת ריכוז גבוה יותר של חומצה היאלורונית בכל מזרק. הידרובוסטר מבטיח תוצאות טבעיות והרמוניות .הידרובוסטר הוא המוצר היחיד אשר ניתן להזריקו בשלוש שיטות שונות – להידרציה, למתיחה ובשיטת ה"פעולה הכפולה", המאפשרת תוצאה של לחות ומתיחה.

דר להבית אקרמן מומחית לרפואת עור ואסתטיקה צילום:דרור איתן

עקרון הפעולה הכפולה מאפשר תהליך ביולוגי של לחות ושיקום הרקמות בשילוב עם פעולה מכנית של מתיחת הקמטים השטחיים ביותר בדרך טבעית ומדויקת  לקבלת אפקט ה- Hydrostrech הייחודי. טכניקת ההזרקה הייחודית של המוצר, המאפשרת הגברת לחות (הידרציה) לעור בהזרקה עמוקה ומתיחת העור בהזרקה שטחית.

הודות לתכונות הייחודיות של הידרובוסטר, ניתן לטפל גם בצלקות אקנה ע"י שיטת הזרקה ייחודית לתוצאות של שיפור ניכר במראה הצלקת. את הידרובוסטר מזריקים פעמיים באינטרוול חודשיים וחוזרים על הטיפול פעמיים בשנה לשימור התוצאות.

הוא מתאים לשימוש במגוון אזורי הזרקה: סביב הפה, סביב העיניים, לחיים, סנטר, מצח, צוואר, אזור המחשוף וכפות ידיים. חשוב לציין בידיעה כי המבנה הייחודי מאפשר טיפול מושלם בקמטים בצידי העיניים ומעל השפתיים ובכך מאפשר לטפל ביעילות במצבים להם לא היה טיפול מספיק טוב בעבר.

סדרת VISCODERM פותחה במעבדות חברת התרופות השוויצרית IBSA, הנחשבת לאחת מהמובילות באירופה במחקר ופיתוח של תרופות וטכנולוגיות רפואיות מתקדמות בתחום רפואת העור.

VISCODERM_hydrobooster השקת החומצה החדשה בהודו על ידי דר להבית אקרמן צילום: יחצ

מחיר מזרק: 3000 ₪

מחיר השקה למהלך החודש הקרוב:  2500 ₪

המוצר מכיל 25 מ"ג של חומצה היאלורונית במזרק של 1.1 מ"ל.