עמוד הבית » לָטְמיִת עֲרָבִית

לָטְמיִת עֲרָבִית

לוטמית ערבית צילום רועי שנער
פִּרחֵי נָעֳמִי – כמו בָּאך למרידיאניים מסע ריפוי עם פרחי הבר של ארץ ישראל

בפרק הראשון סיפרתי לכם על ההתנסות הראשונה עם הפרחים, שם החלו הניצנים של פרחי נעמי. בפרק השני התחלתי לספר את הסיפור האישי שלי שהוביל בדרכים המופלאות של היקום, להגשת פרחי נעמי לעולם.

ולפני שאמשיך את סיפורי, אביא לכם היום את הסיפור של נועה עם הפרחים:

עברתי לגור בפרדס חנה מיד אחרי התחלתי לחוש פרחים לפני כ 25 שנים ונועה היתה השכנה וחברה טובה שבזכותה הגעתי לבית. ממש לא תיכננתי לעזוב את העיר הגדולה.

בשיחה על המרפסת, נועה התלוננה על משהו, אבחנתי אותה על פי קצות המרידיאנים ביד, ואמרתי לה שמרידיאן הטחול שלה מצוי בחסר. אין בו זרימה. ושבגינה פורח פרח שמתאים לטחול (וינקה).

נועה שאלה מה לעשות איתו, והזמנתי אותה להדביק אותו עם פלסטר לנקודה על מרידיאן הטחול לפני שהיא הולכת לישון.

למחרת, במקרה… היה לה תור לטיפול באמצעות מכשיר תדרים. הטפלת שואלת אותה בהשתאות: מה עשית? תמיד מרידיאן הטחול שלך בחוסר, ואנו מתאימות לו תדרים כדי לחזק אותו, ואילו היום הוא עולה על גדותיו…

כשנועה סיפרה לי, נבהלתי שוב מעוצמת הפרחים. ושוב עצרתי את כל החקר בנושא.

כל פעם שראיתי איך הם עובדים נבהלתי. מי אני שאגיש אותם ואיך? ואני רגילה לעבודה קשה. ומקדמת את השיאצו… ומהם בכלל הפרחים, ולמה אני, וזה מפחיד אותי שזה כל כך קל…

בהחלט ברחתי מהמשימה.

ועכשיו, מה קרה שם בפעם הראשונה שפגשתי רפואה משלימה בסדנה? כמה שנים טובות לפני הארוע עם נועה?

המורה הראשון שלי היה רפי רוזן. למדתי איתו כמה שבועות בלבד,עוד לפני שהשיאצו דפק בדלת, ומה שאמר לי רפי היה: 1. אם לא תתחילי לעשות מה שהנשמה שלך מבקשת, תמותי. חד וחלק. היה לך כבר שיעור עם הסרטן.

2. את שייכת לזן 'המכשפות' שיש להן חיבור ישיר לבורא. זו עוצמה נדירה ועליך ללמוד להשתמש בה.

זה היה חזק עבורי, אבל טרם הבנתי מה ואיך.

ואז הגעתי לסדנה עם אדם נוסף, הראשון שהביא אותי בסוד המודעות הרוחנית. לייזר. בסדנה, לייזר ביקש מכל אחד לעלות על הבמה ולומר מדוע הוא כאן, וכשהגיע תורי, לא הצלחתי להוציא קול. ירדתי מהבמה, ולייזר התעקש. עליתי שוב, ולא הצלחתי להוציא קול. בפעם השלישית כבר התעצבנתי… ויצא ממני צרחה/זעקה מעומק הקרביים.

אחרי כחצי שעה פיתחתי חום גבוה, ועברתי את הסדנה בהזיות. הייתי בה עד סופה.

הבנתי אחרי כן, כמה גבוהה ורחבה היתה החומה ששמתי על ליבי בקיבוץ. חומה שלא נתנה לי להכיר בכוחותי ולהכיר את ליבי. ושם היתה ההתחלה

צילום באדיבות נעמי גולדברג

ונמשיך בשבוע הבא.

מוזמנים להגיב לי דרך האתר.

נעמי גולדברג  היא קודם כל מורה. היא מלמדת את החיים דרך זן שיאצו ופיתחה את שיטת Iro Shiatsu – שיאצו בצבעים. כתבה ספר על שיטתה: "מסע אל מגע במרחב הנע" ומובילה מסעות וסדנאות בטבע ובהררי סיני.

כששואלים אותה כיצד היא מגדירה את עצמה, כי זה הרבה מעבר לשיטה טיפולית, תשובתה: מוֹבִילָה אָנָשִים אֶל עוֹמֶק הָשֶקֶט

בקרו אותה ב www.maga-na.com