עמוד הבית » מארז ברוח נשית, בילווי נועם חורב יוצר ופזמונאי

מארז ברוח נשית, בילווי נועם חורב יוצר ופזמונאי

צילום יחצ
דוקטור עור, מותג הדרמו-קוסמטיקה מבית ניאופרם יוצא בשיתוף פעולה ייחודי, עם הפזמונאי והיוצר נעם חורב, לקידום מסרים של העצמה נשית, וזאת בהמשך להשקת שירו החדש "מסדירה נשימה".

הפרויקט המשותף יכלול מגוון פעילויות שיווקיות של דוקטור עור, לקידום העצמה נשית, בשילוב המילים והמסרים משירו החדש של נעם חורב עם מילות השיר והקדשה אישית מנעם.

בשיא הפעילות יוזמנו הצרכניות ליהנות מהטבה בלעדית: השתתפות במופע המבוקש של נעם חורב – "מתנות קטנות – הסיפורים מאחורי השירים" במתכונת וירטואלית. מפגש ייחודי ואינטימי עם הרצאתו של נעם חורב, על כל רכישה באתר דוקטור עור עד לתאריך 30.6.21.

לדברי אלית קלדרון, מנהלת שיווק, ניאופרם מוצרי צריכה: "כבר למעלה מ- 25 שנה, מותג דוקטור עור מחובר להוויה המקומית ודואג לחדש ולהתחדש בכל הקשור לתחומי הטיפול והטיפוח ולהציע לצרכניות מוצרים המותאמים להן ולצרכיהן. המותג מאמין בנשים ובעוצמתן ורואה בהעצמה נשית ערך חשוב ומרכזי בעשייה. לאור כך, אנו גאים לקחת חלק בכל עשייה המקדמת נשים ומעצימה אותן. החיבור לנעם חורב, יוצר מוכשר ביותר, היה מתבקש. נעם נותן ביטוי לקול הנשי ביצירותיו, משקף באופן אותנטי תחושות של נשים מחיי היום היום ועושה זאת באופן ייחודי שמצליח לרגש ולגעת בכולן. אני שמחה שזכינו בהזדמנות לחבור ליוצר מדהים שכזה ובמהלך משותף להעמיק את השיח על העצמה נשית בחברת הישראלית".

לדברי נעם חורב, כותב ופזמונאי: "כל חיי הייתי מוקף בנשים חזקות, עצמאיות, לא מתנצלות.
הביטוי הישיר לנשים אלה משתקף ביצירותיי ללא הרף. מי אמר שרק אישה יכולה להעצים נשים?
כשקיבלתי את הפנייה מד"ר עור התברר לי שיש בינינו עולם ערכים חופף ומשותף, ולא יכולתי שלא להירתם לפעילות החשובה והמבורכת שלהם. אני גאה לשתף פעולה עם מותג שמאמין שנשים צריכות לקבל את עצמן, להרגיש טוב עם עצמן, וכמובן לא צריכות להתנצל שהן רוצות להיות "בשיא" שלהן בכל יום מחדש."

ניאופרם מוצרי צריכה הינה חלק מקבוצת ניאופרם, המתמחה ומובילה במתן פתרונות משולבים וחדשניים בתחום הבריאות ושיפור איכות החיים. הקבוצה, בין היתר, מפתחת, מייצרת, משווקת ומפיצה תרופות מרשם, תרופות ללא מרשם, מוצרי צריכה וציוד ומכשור רפואי.

נסיינית המערכת: הגיע אלי מארז מהודר עם שליח מחוייך, המכיל בתוכו ספר שירים"טיוטא של אושר" מאת היוצר נועם חורב ושלל מוצרי טיפוח המכילים את כל המוצרים החיוניים לשגרת טיפוח בריאה המטפחים את עור הפנים, המארז מכיל: ג'ל לניקוי העור, מים מיסלריים,קרם לחות עם גוון 30spf, ליפ בלאם, סרום חומצה היאלורונית, קרם עיניים אנטי אייג'ניג, קרם חומצה הילורונית, אמפולות הזנה ומגבוני ניקוי להסרת איפור.הסדרה מפנקת ופועלת ליצרת מראה עור פנים רך זוהר וקורן. פינוק מושלם. אהבתי.

 

הוספת תגובה

הוספת תגובה