עמוד הבית » מהיום ישראלים השוהים בחו"ל, חווית סטרימינג לערוצי תוכן מהארץ

מהיום ישראלים השוהים בחו"ל, חווית סטרימינג לערוצי תוכן מהארץ

טלויזיה צילום יחצ
שירות Screen iL מציע חווית סטרימינג מתקדמת לערוצים בישראל כולל ערוצי קשת 12, רשת 13, ערוץ הילדים, ערוץ הקולנוע הישראלי, וערוצי אוכל מוזיקה וחדשות מקומיים נוספים לצד שירות Catch-Up חדשני המאפשר לחזור ולצפות בכל התכניות ששודרו בשבעת הימים האחרונים בלחיצת כפתור.

מדברי משה אדרי, מייסד שותף ויו״ר דירקטוריון החברה: "אנו נרגשים להשיק היום את חווית הצפייה שתביא את בשורת התוכן הישראלי אל סלון ביתם של מיליוני ישראלים ברחבי העולם באופן חוקי. נכון להיום, לא קיים שירות דומה המציע באופן חוקי לכמיליון וחצי ישראלים המתגוררים מעבר לים להנות מתכנים ישראלים, הן בצפייה ישירה והן בשירותי VOD".

מדברי בן ברנר, מייסד-שותף ומנכ״לScreen iL : "לכל ישראלי החי בחו״ל קיים הצורך לפתוח טלוויזיה ולצפות בערוצים ובתכנים באופן פשוט ׳כמו בארץ׳;  בלי לחפש תכנים, בלי לעבור שירותים ובלי להסתבך עם טכנולוגיה  – פשוט לראות טלוויזיה באופן חוקי ונוח.השירות החדש וראשון מסוגו בעולם שייצרנו במיוחד עבורם, כל הערוצים המובילים בלייב ולפי השעון שלהם, הסדרות החמות, כל הסרטים הישראליים החדשים ביותר וסרטי הקאלט, ולהורים- תכנים בעברית כדי לשמר את התרבות והשפה. זו הפלטפורמה הגלובאלית הראשונה שקיבלה את זכויות השידור מהערוצים והמפיקים המובילים בישראל. אין לי ספק השירות החדש יחולל מהפיכה ברמת החשיפה של התוכן הישראלי בעולם".

לצד הערוצים, מציע השירות גם ספריית VOD ענקית של למעלה מ-2,500 סרטים סדרות ותוכניות כולל כל קטלוג הקולנוע הישראלי, מסרטי הקאלט, הסרטים הפופולריים לאורך כל התקופות ועד הקולנוע העכשווי המשגשג.

להורים המגדלים את ילדיהם הישראלים בחו״ל, השירות מציע את ערוצי הילדים המובילים: ערוץ הילדים, ערוץ כוכבי הילדים וקטלוג VOD של אלפי כותרים של כוכבי הילדים וסדרות הילדים והנוער מבית ערוץ הילדים ו ZOOM המופקות בישראל המעניקה את חווית הילדות הישראלית וגידולם על ברכי השפה העברית. קלטות חגי ומועדי ישראל כולל כל שירי נוף ילדותנו, הפסטיגל וסדרות הנוער שהופכות לשיחת היום בקרב כל הילדים בארץ.

סמארטפון צילום יחצ

עלות השירות: כל ישראלי המתגורר בחו"ל יוכל ליהנות במחיר קבוע של 19.99 דולר לחודש. הכולל צפייה בכל התכנים, גישה לאפליקציה המתאימה כמעט לכל טלוויזיה חכמה, Apple TV, סטרימרים ומכשירים ניידים והוא זמין לשלושה משתמשים לצפייה בו זמנית.ניתן לצפות בכל דרך ובכל מכשיר בעולם מחוץ לישראל באופן חוקי.

ניתן להירשם לשירות דרך האינטרנט www.screenil.com, השירות חסום לצפייה בארץ וניתן לצפות בו רק מחוץ לישראל!