עמוד הבית » מופעי לילה של אגדות במעמקי המערה

מופעי לילה של אגדות במעמקי המערה

מופעים במערת צדקיהו, צילום: יחצ פמי
מופעים מוזיקליים לקראת האביב, האמנים נרקיס ודני רובס יופיעו במערת צדקיהו המשודרגת כאמור מדובר על מערת המסתורין והאגדות של ירושלים מסתתרת מתחת לבתי העיר העתיקה ומדהימה בגודלה וביופייה. האגדה מספרת כי בעת מצור הבבלים על ירושלים נמלט צדקיהו מלך יהודה האחרון, דרך מערה זו ליריחו ומכאן שמה.

מופע של נרקיס

תאריך: 18.4.24, שעה : 21.00

נרקיס היא זמרת יוצרת עם חומרים מקוריים שנכתבו על ידיה. שירים שהם חלק בלתי נפרד מחוויות החיים שעברה, התמודדה וניצחה, דרך הסתכלות ולמידה מהמסע של חייה. הולכת איתך, שדות, אל תעזוב, ענני, ממה אתה בורח, הבלדה למחכות – הם רק חלק מלהיטיה הגדולים של נרקיס שפרצה בשנים האחרונות כרוח סערה אל לב הקונצנזוס הישראלי. מלווה בלהקת נגנים מעולה, כובשת נרקיס את הבמה תוך שהיא חושפת את מסע חייה המרתק הנע בין העולם החילוני לעולם הדתי, בין אשקלון לגוש קטיף, בין תל אביב להודו, בין צפת לעוטף עזה. הכנות שלה סוחפת את הקהל למערבולת של רגשות והנאה צרופה.

נרקיס צילום: תום עמוס

מופע של דני רובס

תאריך: 23.5.24, שעה: 21.00

מופע חדש של דני רובס והלהקה, לצד כל שיריו האהובים. דני רובס, זמר ויוצר מהאהובים והמוערכים בישראל, אשר שיריו זכו להצלחה גדולה לאורך השנים ולאהבת אמת של הקהל חוזר לבמות עם געגוע גדול, במופע עם כל שיריו הגדולים ושירים חדשים עליהם עבד בשנה האחרונה. בהופעה מבצע דני את שיריו האהובים אשר הפכו לקלאסיקות עכשוויות ולחלק מפס הקול של חיינו: "אני בא הביתה מהלילה", "נוסעת בעקבות האהבה", "פנים ושמות", "איך הוא שר", "לא נרדמת תל אביב", "מכתב קטן", "רכבות 68-80-88", "גרעינים", "זה לא אני", "משהו חדש מתחיל", "בדרך אל האושר", "אני לא מפסיק להתרגש ממך" , "מוקפת באור" ועוד…

דני רובס צילום: גבריאל בהרליה

 

על הבמה: דני רובס – שירה וגיטרות, מיקי ורשאי – גיטרה בס, קרן טפרברג – תופים, אורי ויינשטוק – קלידים, עמית יורגנסון – גיטרה חשמלית, אילאיל תמיר רובס – כלי הקשה

***שאטלים ללא תשלום לשני המופעים יצאו מרח' שבטי ישראל 14 עד למערת צדקיהו וחזרה, החל מהשעה 20:00, ויחזירו את הקהל אל רח' שבטי ישראל בסוף המופע.

חניונים באזור: קרתא, העירייה (ספרא), שער שכם.

מספר המקומות מוגבל. כרטיסים בבימות טל: *6226  ובאתר:www.bimot.co.il.

מחיר כרטיס: 100 ₪ לאדם, גמלאים, סטודנטים ומחזיקי כרטיס ירושלמי 90 ₪.