עמוד הבית » נשיא המדינה חושף לראשונה בראיון לרשת CNN מסמך ״תוכנית חטיפת השבויים״ של ארגון החמאס

נשיא המדינה חושף לראשונה בראיון לרשת CNN מסמך ״תוכנית חטיפת השבויים״ של ארגון החמאס

צילום: דוברות בית הנשיא
נשיא המדינה חושף לראשונה בראיון בלעדי לרשת CNN את תוכנית חטיפת השבויים הרצחנית של ארגון הטרור חמאס ״מדריך הלוחם - גרסת הג׳יהאד״ שהונפק והופץ על ידי חמאס למחבלים בשטח ותמונות קשות מנשוא מהטבח בקיבוץ בארי.

בחוברת אשר נמצאה על גופתו של מחבל חמאס שחוסל בשטח ישראל, מפורטים שלבי החטיפה ואופן ביצועם. על פי המתואר, נדרשים החוטפים לייצר כאוס והפחדה באמצעות כפיתה וכיסוי עייני השבויים, שימוש במכות חשמל והוצאה להורג של כל אדם אשר עלול להוות איום או הסחת דעת. כמו כן הודרכו לאסוף את השבויים ולהשתמש בהם כבשר תותחים במידת הצורך ללא הבדל דת, גזע או מין.

על-פי המדריך המעוות, ובדומה לארגון הטרור דאעש, נדרשים המחבלים החוטפים לתעד את מעשיהם בשידור חי ובעת תקיפות צה״ל, להוציא להורג את השבויים.

עוד במדריך, פרק המסביר על סולם הדרגות בצה״ל וחשיבותן ועל אמצעי הלחימה ויכולות האלקטרוניקה הקיימים בצה״ל.  כך, כל מחבל שלקח חלק במסע הטבח הרצחני בשטחי ישראל, אומן על-ידי שיטות הלחימה הברבריות והמעוותית של ארגון הטרור חמאס.ארגון הטרור חמאס, הגרוע מדאעש, מוכיח פעם נוספת כי האכזריות היא המצפן לפעולותיו.

נשיא המדינה יצחק הרצוג בראיון לרשת CNN:

״אנו עומדים בפני אויב אכזר ביותר, בלתי אנושי, אותו עלינו לעקור ללא רחמים. המסמך הזה נמצא על גופתו של אחד המחבלים, זו חוברת. החוברת הזו היא מדריך הפעלה, איך נכנסים לחצרות של אזרחים, לקיבוץ, לעיר, למושב, איך פורצים לשם. וראשית – ומה אתה עושה כשאתה מוצא את האזרחים? אתה מענה אותם. זו החוברת שכתוב בה בדיוק איך לענות אותם, איך לחטוף אותם.

אז הסיפור הוא לא ישראל מול הפלסטינים, או יהדות מול איסלאם – חלילה – הסיפור הוא על בני אדם, אנושיות, האם אנחנו עם הטוב או עם הרע, שם האנושות צריכה לעמוד. המערכה שאנו מנהלים כעת, כעם העולה כאריה, הוא נגד הרשע, ואנחנו נעקור את הרע כדי שיהיה טוב יותר לכל האזור והעולם.

 אין שום הצדקה למה שקרה. זו פשוט אידיאולוגיה מבית דאעש שקוראת לחסל את ישראל מפני האדמה, ולכן יש לחסל את חמאס מפני האדמה.״