עמוד הבית » סלין דיון, הזמרת האגדית, הדוברת החדשה של מותג היופי הבינלאומי

סלין דיון, הזמרת האגדית, הדוברת החדשה של מותג היופי הבינלאומי

השגרירה החדשה למותג האיפור והטיפוח הבינלאומי הזמרת האגדית סלין דיון צילום יחצ חול
אחת הנשים המפורסמות והנערצות ביותר בעולם, הנחשבת לאיקון אופנה, המחוברת למעריציה. מעבר לקולה העוצמתי והנוכחות הבימתית המרשימה,

סלין דיון  ידועה בהישגיה הגדולים ובאישיותה יוצאת הדופן. בעלת חוסן נפשי, בטוחה בעצמה, , נדיבה וצנועה, היא הסמל האולטימטיבי של העצמה נשית ושל אישה אמיתית בעלת ערך.

סלין דיון, הכוכבת הנערצת, עוזבת את לאס וגאס בסוף יוני 2019, אחרי שנים רבות בהן היא התגוררה בעיר, ופותחת פרק חדש בחייה. היא ממשיכה לא רק לבסס את מעמדה כאייקון יופי ואופנה וכאושיית המדיה החברתית, אלא גם להוציא אלבום חדש, מאוחר יותר השנה.

סלין בת ה-51 תופיע לראשונה עבור לוריאל פריז במסע הפרסום לצבעי השיער אקסלנס. סרטון הפרסומת מלא השמחה, אשר מצולם בפריז, מדגיש את הצד ההומוריסטי והשובבני של סלין דיון. סרטון הפרסומת לצבעי השיער אקסלנס בכיכובה של סלין דיון יוקרן לראשונה ברחבי העולם ב-22 באפריל, 2019.

סלין דיון מסרה על בחירתה: "אני בשלב בחיים שלי בו אני מתרגשת להשתמש בקול שלי כדי להעצים את כל הנשים על מנת שהן תרגשנה יפות  ובטוחות בעצמן, על מנת שהן תלמדנה לקבל את עצמן באהבה."

פייר עמנואל אנז'לוגלו, הנשיא העולמי של לוריאל פריז אמר על בחירתה של סלין: "למותג לוריאל פריז היסטוריה ארוכה ורבת שנים של תמיכה בנשים ובמסע שלהן להגשמה עצמית.  החתמתה של סלין דיון והצטרפותה למשפחת לוריאל פריז, מתבססת על המשימה שלנו להתייצב לצד דוברות חזקות, מועצמות, אסרטיביות, מגוונות ומכלילות. לדבריו: "דיון היא אישה בעלת ערך עצמי פנימי, שהולכת בעקבות ליבה כדי להגיע להצלחות, לאתגר את הסטריאוטיפים ולפלס את הדרך עבור כל כך הרבה נשים אחרות. היא מגלמת לחלוטין את המשימה של המותג: "כי מגיע לך הטוב ביותר".

צילום יחצ חול

 

צילום יח"צ חול