עמוד הבית » עוצמת הפגיעות

עוצמת הפגיעות

צילום: pexels
נשים – תסכימו להיפגע, פגיעות זה המגנט הנשי העוצמתי ביותר. גברים – תוותרו עליה

הרעיון שעומד בבסיסה של האפשרות לייצר אינטימיות הוא היכולת וההסכמה להפגין פגיעות. לשתף ולהראות את אותם כאבים, טעויות, חולשות, פחדים ו"שריטות" שלנו מבלי להוציא שום חלק "בעריכה". לצד זה, בהקשר הזוגי כשזוג מרבה לעודד פגיעות של גבר לאורך זמן וישנה נטייה להתמקד ולהתעסק במה שהוא מרגיש, במה שהוא זקוק, ממה שהוא נפגע, וכל האנרגיה מופנית לכיוונו, הם בעצם פועלים בניגוד לקטבים הטבעיים שלהם ומחליקים לקטבים ההפוכים גבר לנקבי ואישה לזכרי. ולכן, שניהם נחלשים ומאבדים כוחות, כמו גם את המשיכה והאמון ביניהם.

צילום: pexels

>>> מה עושים שאהבה נגמרת? 

למה? כי יש מן סטירה פנימית בעצם העיסוק בגבריות. מצד אחד טוב שגבר ישאף לגדול ולהתפתח. מצד שני, ההתעסקות בעצמו זה הכי לא גברי שיש. מהותו של גבר היא תכונת ההשפעה שבו ולכן כל עוד הוא עסוק בעצמו הוא לא מחובר לכוחות ההשפעה שלו וחלק מהותי בחיבור של גבר לכוחותיו, במיוחד במפגש שלו עם האישה, קשור בוויתור שלו על הפגיעות שלו מולה.

ולכן, אני מעודדת גברים לחזור לקוטב הזכרי הטבעי שלהם, להתגבר מעל פגיעותם ולזכור שגם המפגש הזוגי הרגשי, בדיוק כמו המפגש הפיזי, נכון להתרחש אצל האישה והיעד שלהם הוא לחדור לליבה של האישה ולהשפיע לה את ההשפעה הרגשית שהיא זקוקה לקבל מהם ובכך, לחזק את הכוחות הפנימיים שלהם ולהפעיל חזרה את המגנטיות הטבעית של הכוחות השונים שפועלים ביניהם.

צילום: pexels

 

ולנשים הקריאה שלי היא הפוכה לגמרי. נפגעת? אני יודעת שזה כואב ולא נעים אבל תדעי לך שזה מעולה כי זה אומר שהוא מצליח לחדור ללב שלך והוא מצליח להשפיע לך וכל מה שהוא זקוק ללמוד זה לכוון את ההשפעה שלו ולדעת להעניק לך את היחס שאת זקוקה לקבל ממנו. אם את לא נפגעת ממנו זה סימן שאין השפעה ויש ביניכם ניתוק רגשי וזה כבר הרבה יותר גרוע לזוגיות. רוצה להיות האישה שהוא מעריץ וחפץ להעניק לה תסכימי לחשוף בפניו את הפגיעות שלך ותעזרי לו לכוון את ההשפעה שלו. ובכך שתשתפי אותו מה ההשפעה הנוכחית שלו גורמת לך להרגיש ומה היית רוצה לחוות ממנו אחרת ותראי שדווקא שם במקומות החשוכים פתאום יתגלו לכם זרעי כוכבים.

זהבה בן חמו, צילום: עצמי

מאת זהבה בן חמו מטפלת אישית וזוגית

ליצירת קשר: 0528464610

הוספת תגובה

הוספת תגובה