עמוד הבית » קולקצית "שמחות שלי"
אקססוריז

קולקצית "שמחות שלי"

צילום יחצ
הקיץ כאן, החופים נפתחו ועונת החתונות נפתחה רשמית. מעצב התכשיטים המוביל עודד קאשי מציג את "קולקציית השמחות שלי" לצד קולקציות מרהיבות נוספות.

קולקציית התכשיטים שומרת על מראה רומנטי, ייחודי ואלגנטי כיאה לעיצוביו של קאשי.

כשעודד ניגש לעצב קולקציה חדשה הוא שואב השראה ממקומות שונים: אופנה, תרבות, עיצוב, נופים ועוד. העונה הוא שם דגש על קולקציה כיפית ומרוממת הנקראת "קולקציית השמחות שלי", תוך התייחסות לטרנדים השולטים כרגע בכל תחומי העיצוב, האופנה והלייף סטייל.

צילום יחצ
צילום יחצ
צילום יחצ

את הטון ואת טיב התכשיטים שאישה עונדת קובע את סטטוס ההתייחסות אליה תכשיט גדול או קטן

איכות ונראות התכשיט שחדות העין מסתכלות הוא שעושה  את ההבדל.

טיילור מייד זה להיות יחודית שרוב החברות הבינלאומיות מוכרות מסט פרודקשן הלקוחות לא רוצות  שיראו אותם עם תכשיטים שלא נמצאו על לקוחות אחרים . טיילור מייד שכמעט עבר מעולם ונשאר אצל מתי מעט מקבל במה ובית אצל עודד קאשי , עודד קאשי מתחבר ללקוחה לסגנון החיים שלה ללוק שלה להעדפות שלה.

צילום יחצ
צילום יחצ

ליצור ובעצם לתפור את התכשיט המתאים לה בצורה מדויקת ויוענק לה בלבד ,יצירת התכשיט מתבצעת בדיאלוג משותף עם הלקוחה או הלקוח באמצעות שרטוטים, איורים, תכנון ובחירת חומרים.

יוקרתי ושיקי לא תלוי בעלות תלוי בעדכניות והאיכות של התכשיט של הפיס  וניתן למצוא מגוון פיסים חלומיים במחירים שהם לא פנטזיה עגיל גיפסי לדוגמא שנמצא בכל חנות בעולם ההבדל אצלנו איכות החומרים, הדיוק במידות והעגיל יושב ומונח ומתייחס לעונדת במדויק ובהתאמה מלאה לכאורה פיס סימפל דווקא הסימפל הוא המורכב.

צילום יחצ חול

תכשיט אצל קאשי יכול להיות מתנה מיוחדת, לא משנה כמה הוא עולה זאת אמירה עם משמעות כל גבר שקונה תכשיט לבת זוגתו זאת הצהרת כוונות רצינית .

 

הרכישה אצל עודד קאשי היא כפולה נתינה אישית והתייחסות אלייך כראויה עם ייחודיות עבורך בלבד בזכות הטיילור מייד והעיצוב האישי והייחודי .

בוטיק עודד קאשי:
כתובת:כיכר המדינה, ה' באייר 28, תל אביב אתר :https://www.odedkashi.com/