עמוד הבית » שבוע האופנה פריז 2023

שבוע האופנה פריז 2023

שגרירות לוריאל פריז בתצוגת האופנה צילום יחצ
כשותפה הרשמית של שבוע האופנה פריז, נערכה אמש תצוגת האופנה של לוריאל פריז, שחגגה עוצמה נשית והעניקה השראה לכל הנשים באשר הן "ללכת עם הערך שלהן", במגדל אייפל.

לוריאל פריז חזרה לבירת האופנה העולמית עם המהדורה השישית שלה של "Le Défilé L'Oréal Paris", תחת אחד מציוני הדרך האייקוניים ביותר בעולם, בחגיגת העצמת נשים, הכלה ואחווה. השנה, לצד כל משפחת שגרירות לוריאל פריז, הציבור הרחב התכנס תחת "אשת הברזל" כדי להשמיע אמירה נשית ופמיניסטית. התוכנית שודרה בשידור חי באינסטגרם, ביוטיוב, ולראשונה יכלו הצופים לחוות אותה ב-Roblox. תצוגת האופנה של לוריאל פריז כללה מפגש עוצמתי של השגרירות הבינלאומיות של המותג, שצעדו על המסלול וחגגו אחווה ועוצמה נשית, בניהן: אנדי מקדואל, הלן מירן, אווה לונגוריה, קתרין לנגפורד, סינדי ברונה, ויולה דיוויס, אל פאנינג, לומה גרותה, ולראשונה צעדה גם קנדל ג'נר שהצטרפה באחרונה למשפחת לוריאל פריז. הן צעדו על המסלול חמושות בעוצמה נשית, כריזמה וביטחון.

קנדל גנר שגרירת לוריאל פריז בשבוה האופנה בפריז צילום: יחצ

מסר מעצים לנשים בכל העולם: Walk Your Worth

המסר של התצוגה השנה "Walk Your Worth"  – נועד לתת השראה לכל הנשים, יחד עם משפחת הדוברות הבינלאומיות של המותג, להופיע בעולם ללא התנצלות ולצעוד אל עבר גורלן בביטחון.שלוש המילים החזקות הללו משקפות את המשימה של המותג להעריך ביטחון עצמי ולתת לכל אישה את הכוח לבטא את ערכה, לתפוס את המקום הראוי לה בחברה. לגרום לשינוי לקרות.

הלן מירן ואל פנינג שגרירות לוריאל פריז בשבוע האופנה בפריז צילום: יחצ

צוות המאפרים, האמנים ומעצבי השיער בראשות ואל גארלנד, מדריכת האיפור העולמית של לוריאל פריז וגורו השיער סטפן לנסיאן, היה אמון על מראות היופי היצירתיים שנצפו בתצוגות האופנה תחת הקונספט: פרץ סינגריה בין יופי ואופנה.