עמוד הבית » תדרים…

תדרים…

צילום:pexels
בכתבה הזו נבין מהו תדר, משמעותו החשובה עבורנו , וכיצד ניתן לטפל בכמה שיטות העוסקות בתדרים. פגשתי 3 מטפלים שנחשבים למובילים בתחומם עם שלוש גישות טיפול. קיבלתי את כל המידע עבורכם והנה אני מניח את זה כאן עם כבוד גדול לטיפולים בתדרים וכמטפל בתדרים.
  1. אירית לרנר

מטפלת ומורה בכירה היחידה בארץ לשיטת אקיוטוניקס אותה למדה בארה"ב , מורה למחול ושיטת פלדנקרייז בעברה, מזה 20 שנה עוסקת ברפואת תדרים, מהראשונות בארץ. בוגרת Acutonics Institute of Integrative Medicine NM, תדר הוא רטט או תהודה. רטט/תהודה היא תנועה. תנועה היא חיים!

תדרים הם השפה של הגוף, של הטבע ושל היקום. כל דבר שזז יש לו צליל, תדר ותהודה. לא את כל הצלילים אנו שומעים מה שאינו אומר שאינם קיימים. כיום המדע מאפשר לנו "לשמוע" ו"לראות" מה שלא נשמע ונראה בעין ובאוזן האנושית. כך ניתן לחשב היום תדרים ומהירות תנועה של חלקיקי התא הקטנים ביותר ועד חישוב גופים הנעים ביקום.

העובדה שכל חלק מגופנו משמיע צליל: הדם, המים, הכבד, הכליות, הריאות – לא פחות ממדהימה כי תארו לכם את הסימפוניה המתנגנת לה בחלל הפנימי. אבל, כמו בתזמורות הכי טובות – גם אצלנו יש זיופים פה ושם ומספיק כלי אחד מזייף כדי להשפיע על ההרמוניה של הכלים האחרים. התדרים בגופנו אינן בודדים, כמו מולקולות המים שתמיד חיות במקבצים ושינוי באחת מהן משפיע על האחרות, כך גם התדרים. התדרים בגופנו חיים בדו קיום כקבוצה, בדיון אין סופי כשכל פעם אחד מתגבר ואחר נחלש וככה הם מעבירים את הימים בתנועה ושיר. לפעמים צורם לפעמים הרמוני.

אירית לרנר, צילום: אלברט אדוט

כל הגוף שלנו רוטט עם תדרים ולכן, הגוף שלנו בתנועה כל הזמן. כשתדר אחד נחלש, האיזון מופר. לכן אנחנו רוצים "לנגן" חזרה לגוף את התדרים ההרמונים כדי שהתנועה תתחדש והסדר והארגון יחזור. רטט/תהודה עוברים במים במהירות גבוהה פי 4 מאשר בחלל, כך שבתוך הגוף שלנו העמוס במים ודם, תהודה שטה במהירות גדולה במיוחד.

וכאן, בדיוק נכנסים הקולנים בשיטת אקיוטוניקס לפעולה, תהודת הקולנים שטה במהירות לאורך מסלולי האנרגיה בגוף, מניעה כל מה שחסום ועצל, מזכירה למערכות הגוף להישאר בתנועה שיכולה להיחסם מסיבות רבות: תזונה לקויה, מחלה אוטואימונית, כאבים כרוניים, חרדה ודיכאון, קושי לחיות בעולם העמוס והקשה הזה שלנו, בעיות הורמונליות גניקולוגיות ועד תחושת תקיעות בחיים.הקולנים בשיטת אקיוטוניקס אינם פועלים לבד אלא תמיד בזוגות. כל זוג מייצר מרווח מוסיקלי שגם לו, בנוסף לתדרים עצמם, יש משמעות גדולה מאוד בטיפול. בטיפול אני בוחרת מספר קטן של קולנים המותאמים אישית למטופל/ת, מניחה אותם במקומות מותאמים, לרוב בנקודות דיקור של הרפואה הסינית אבל לא רק. יש לנו קולנים שמניחים על הגוף, כאלה שמנגנים מעל הגוף, קערות טיבטיות, פעמונים. מיטת מיתרים ועוד. טיפול נעשה עם בגדים, אינו חושפני ונעים באופן מיוחד.

  1. ו'איט ואורי-האקדמיה להיזכרות.

תדרים אינה גילוי עכשווי של תקופה זו, אלא, בעצם רפואה עתיקת יומין, שנעשה בה שימוש כמעט בכל תרבות קדומה, מתקופות רחוקות אילו בני האדם זיהו את כוח הצליל לרפא, לכל תרבות הייתה הדרך שלה לבטא את ההבנה הזו, חלק השתמשו בפעמונים, קערות, גונגים, תופים, קול, שירת מנטרות ותפילות או הקשבה לצלילים באופן שחוזר על עצמו. במצריים העתיקה שירי תפילה וריפוי הושרו בתו מסוים להחזיר את האיזון למרכזים האנרגטיים בגוף.

ו'איט פדר נצר, צילום: אבבי אברג'ל

בתרבויות שונות, המדע והמוסיקה לא הופרדו כפי שנעשה במערב. ביוון העתיקה ,היה אפולו אל המוסיקה ואל הרפואה, והיו בתקופה זו מקדשי ריפוי. בתרבות שלנו, מבין 12 השבטים, שבט הלוויים היה אחראי על החזקת תדר בית המקדש בעזרת שירה. את חומות יריחו הפילו צלילי שופרות ועוד ועוד…לא משנה על איזו תרבות אנו מדברים, כולם מתישהו התמקדו במוסיקה ככוח העיקרי ליצירת הרמוניה בין הגוף אל הרוח. כולם עשו שימוש בקול ובצליל בטקסים רוחניים  ותרגולים הקשורים לבריאות הפיזית ולריפוי. אז בואו ניגע בבסיס,

כיצד צליל מרפא?

נתחיל מההתחלה, כל דבר הקיים ביקום רוטט. כאשר נוצר העולם שלנו לא היה דבר, היתה אנרגיה רוטטת עם כוונה ליצירת העולם. אנרגיה ראשונית, בראשיתית ונוכל לקרוא לה גם, אנרגית המקור, אשר רטטה ורוטטת בתדר האהבה, ובקולה יצרה את העולם בו אנו חיים " ויאמר אלוהים…“כפי שידעו כנראה גם הקדמונים, הכל ביקום נתון במצב של רטט. גם המחשב, הרכב שלנו ואפילו דפי ספר אותו אתם אוחזים כעת. היום מדענים מגלים כי כאשר הם מתבוננים אל תוך תאים חיים פנימה יותר ויותר, הם מגלים כי אין שם דבר.

הייתכן הדבר? ברור שלא. מה שהם רואים הוא אנרגיה רוטטת. כל דבר ביקום שלנו נוצר מאותה אנרגיה, לכל אנרגיה רוטטת ישנו תדר. כאשר התדר נמוך הוא מקבל צורה הנראית לנו כחומר. כאשר התדר גבוה, אנו עולים אל עולם הרוח הבלתי נראה בעניינו הפיזיות ולא נשמע בטווח השמיעה שלנו…

אלברט איינשטיין הוכיח זאת במשוואה שלו MC2=E* משוואה הקובעת את היחס בין מסה לאנרגיה-כלומר אנרגיה= מסה כפול מהירות האור שמוכיחה שיש קשר בין חומר ורוח והם מושפעים האחד מן השני. דתות עתיקות ומדענים בני ימינו מסכימים כי "המציאות שלנו היא אוקיינוס של אנרגייה חיה, ושכל חומר כמו גוף האדם מפרש גלים של אנרגיה אשר התגבשו לחומר ולתבניות.“כוח החיים האנרגטי הראשוני נקרא בשמות רבים בתרבויות שונות , אום, צ'י, מאנה, בורא עולם, אנרגיה קוואנטית ועוד…

צילום:pexels

בין כלי הנגינה הרבים המרפאים, ישנו כלי ייחודי מאוד, ואילו הם קערות הקריסטל. הן קערות עשויות מקריסטל קווארץ ומשמיעות צליל ייחודי שחודר דרך כל הקליפות של האישיות שלנו ישר אל הלב ומעלה את התדר של הגוף ובכלל מחזיר את הגוף לאיזון. קערות הקריסטל עובדות ישירות עם אנרגיית החיים, אנרגיית המקור ומחדירות אותה ישירות אל גופינו ומחיות את תאי הגוף. דרך הזרימה של אנרגיה זו הם עוזרות לנו להיזכר בחיבור המקורי של נישמתינו עם המקור ומאפשרות לנו להיפתח ולהעיר את האנרגיה המרפאה הנמצאת בתוכנו ולהרגיש מוגנים ובטוחים במסע החיים שלנו כאן.

צילום:pexels

בשנים האחרונות כולנו חווינו התעוררות גדולה. השינויים הרבים שהתחוללו בחיינו גרמו לרבים לעצור ולבחור מסלול מחדש. לבדוק אם אנחנו קשובים לעצמנו, או שאולי, נטשנו את האור שלנו לאורך המסע והפסקנו להאמין בעצמינו ובעוצמה שלנו…לתופעה זו אפשר לקרוא שינוי תדר או התעוררות רוחנית. כאשר התדר שלנו משתנה, אנחנו מנגנים צלילים הרמוניים וכך יוצרים חיים הרמוניים. כאשר אנחנו מחוברים לרצון האמיתי שלנו ולא לתכנותיים ופרדיגמות, אנחנו פורצים דרך ומתחילים לחיות את החיים שלנו בקלות, בלי חרדה, כאב, דיכוי ופחד. כל זה אפשרי לנו בשיטות טיפול העוסקות בעבודה עם תדרים וצלילים.

מודל היזכרות, זהו מודל טיפולי העובד עם טכנולוגיות מתקדמות לחיבור לרוח, על ידי הילינג, תדרים וקערות הקריסטל.ניתן לחוות טיפול אחד על אחד בקליניקה, או במים בריטריט  "היזכרות במים".את המודל פיתחו ו'איט פדר ואורי מהאקדמיה להיזכרות, וגם את הריטריט אותו הם מנחים חמש פעמים בשנה ו'איט ואורי הכשירו עד כה מטפלים במודל היזכרות מעל 13 מחזורים בארץ ובאירופה. בנוסף, ו'איט פדר שרה שירה קוואנטית מרפאה ומשלבת את הצלילים והשירה בכל התהליכים באקדמיה להיזכרות.

להתעוררות התודעה דרך צלילים מרפאים יש השלכות אמתיות על הגוף הפיזי ובריאותו. מחקר של דר' לארי דוסיי מוכיח כי רוחניות שייכת למשוואת הבריאות של הגופנפש. כך שהשימוש הרוחני בצליל אכן רלבנטי לריפוי בקול ובצליל, וסוג ריפוי זה נקרא, רפואת תדרים או רפואה אנרגטית.

 גייא אלמוז-הדרה-מטפל ומורה רוחני. טיפול דרך תדרים ו"חיבור למודעות על".

כאשר אנחנו באים לטפל באתגרים שאנחנו חווים, ויש לנו לא מעט אתגרים במהלך החיים, אתגרים פיזיים, נפשיים, מנטליים, כלכליים, זוגיים ועוד. לכל אותם אתגרים יש דבר משותף, הם נובעים מאיתנו, גם אם יש לנו תחושה שזה בא מבחוץ (לדוגמא: בן או בת זוג בעייתיים, תאונה, טעויות שהביאו לתוצאות לא טובות) זה עדיין נובע מתוכנו, מאותם רבדים עמוקים שבהם יש "תיכנות" מסוים שמונע מאיתנו להשיג את מה שאנחנו רוצים.

הרבדים שבהם אנחנו מוצאים את הפגימות שמייצרות את העיכוב והאתגר בחיינו, הם: המודע , התת-מודע והנשמה. אם המודע והתת-מודע הם רבדים קצת יותר מוכרים, הרי שהרובד הנשמתי נשמע כמשהו גדול ולא ברור, אך אם ננסה לפשט את זה לעולם הפיזי אפשר לדמות את זה לטלפון נייד, כאשר המכשיר עצמו הוא הגוף הפיזי, האפליקציות הן הנפש, והנשמה היא מערכת ההפעלה, אז גם אם יש לנו את הטלפון החדש ביותר והאפליקציות הכי טובות, עדיין אם מערכת ההפעלה שלנו פגומה כלום לא יעבוד.

אותן פגימות שיש לנו באותם רבדים עמוקים, מורכבות משני פרמטרים עיקרים, האחד, אמונות מגבילות ש"רכשנו" כאן במהלך החיים שלנו, שקיבלנו "גנטית" מההורים והחברה, ואף מגילגולים קודמים. והשני, תדרים שיצאו מאיזון, גם אנחנו כמו כל דבר בטבע מכילים בתוכנו תדרים, יש לנו מאות תדרים שכאשר הם עובדים בסנכרון הכל טוב ומדויק, אך כשהתדרים יוצאים מסינכרון (בדיוק כמו ברדיו שהוא לא בתחנה, אז שומעים, אך יש הפרעות והפסקות ולא שומעים טוב ) כך גם אצלנו אנחנו מתחילים לחוש ב"זיוף" של התדרים, ואז כל אתגרים, כפי שמנינו למעלה, מתחילים להופיע בחיינו.

גייא אלמוז, צילום: קורל ריף

אם כך מה עושים ? "חיבור למודעות-על" הינו ידע שתוקשר ע"י לילה ברזסקי. ב"חיבור למודעות-על" יש כלים/תדרים שמאפשרים לנו ע"י שיחה להגיע לרבדים העמוקים של התת-מודע והנשמה, ולמצוא את אותם אמונות מגבילות ואת אותם תדרים שלא בסנכרון, ואז באמצעות אותם כלים/תדרים אנחנו "מתכנתים" מחדש את התת-מודע והנשמה באמונות הנכונות. השינוי קורה במהרה מאחר והתת-מודע מעבד 20,000,000 יחידות מידע בשניה, לעומת 40 יחידות מידע בשניה שמעבד המודע, הפער העצום הזה מאפשר שינוי עמוק ומהיר יותר של אותם מגבלות ואיזון של אותם תדרים.

ואם שאלתם אותי? רוצו מיד לאחד מהטיפולים . חוויה מעולם אחר מובטחת לכם !!!

שלכם, אבי ונציה

 

הוספת תגובה

הוספת תגובה