עמוד הבית » 4 ספרים שיעיפו לכם את הדימיון

4 ספרים שיעיפו לכם את הדימיון

צילום כריכה באדיבות ספרי צמרת
אנו נמצאים בתקופת שבוע הספר העברי,בחרנו עבורכם ספרים מומלצים שייתנו לדימיון שלכם לעוף למחוזות אחרים.

מציצים / ביאטריס הופמן 

ליז, אישה מושכת שאינה מסופקת מינית, הוזה ומדמיינת רגעים ארוטיים, וכל תקוותה היא שאותם רגעים יהפכו למציאות.הפרידה מבן זוגה, שעימו הייתה לה מערכת יחסים מורכבת, שלא לומר מוזרה, מובילה אותה למודעות עצמית, ומעודדת אותה ליהנות ממין באופן פתוח וליברלי, ללא רסן. בספר, ליז נתונה כל העת למבטם של פועלי הבניין, שמול ביתה, ולמבטו של מעריץ אלמוני אחד, שמציץ בה ללא הרף.מי הוא אותו מציצן?

הוצאה צמרת,כריכה רכה, 100 עמ',  אפריל 2021

רשעות וחמלה / עפר מזר

רומן מטלטל החוצה זמן, יבשות ונסיבות.משולש אהבה, המציב את גיבוריו מול נחשול של אירועים מכוננים המעצבים את דמותם, משפיעים על חייהם הבוגרים, ומותירים בנפשם צלקות צורבות.העלילה, הנפרשת על פני חמישה עשורים ומסופרת על ידי הגיבורים עצמם, בעין המתבונן וללא מסננים, צוללת אל מעמקי נשמתם, חוקרת את חדרי ליבם, ונוברת במרחבי תודעתם.סיפורי חייהם המרתקים פותחים שערים לעולמות הפסיכולוגיה, המוזיקה, האקדמיה, המשפט, הדוגמנות ועיצוב האופנה.

צילום כריכה באדיבות צמרת

הוצאה צמרת, כריכה רכה, 498 עמ', אפריל 2021

שמש מקדונית/ אפרת ברוך אלטרץ

סיפורן של שתי נשים חזקות, השזור זה בזה, עבר והווה, במסע של גילויים, סודות, כאב בלתי ניתן להבנה והתמודדות.שלה, ילדה אבודה בשואה, לאחר שאיבדה את כל משפחתה בטרבלינקה, שרדה מחנות, הוחבאה במסתור, נמצאה, הסתתרה, נרדפה, נתפסה והצליחה לשרוד, תוך מלחמת קיום קשה ביוגוסלביה הקרועה והשסועה של מלחמת העולם השנייה. מלחמת הקיום וההישרדות שלה לא תמה גם אחרי המלחמה ועלייתה לארץ ישראל עם קום המדינה, עד שהקימה משפחה בישראל.כלתה נכנסת למשפחה ומנסה בסערה לשבור שתיקה בת עשרות שנים, לקלף את השכבות. יוצאת עימה לדרך שכוללת היפתחות, התמודדות, מסע חשיפה.הספר סוחף את הקוראים למסע מצמרר אל מקדוניה היפה והמדממת, לגלות את אשר קרה ולראות אל מול עיניהם את הזיכרונות קמים לתחייה. הגילויים מפתיעים, כואבים ועם זאת מרגשים ומרפאים.סיפורה של משפחה ישראלית, וקשר בין חמות-כלה, החושף סודות העבר. סיפור מרתק, נדיר וחשוב זה יוצא לאור כדי שלא יחלוף מן העולם בלי לקבל הכרה והנצחה.סיפורן נועד לתת את הכוח ואת האומץ למשפחות רבות, המתקשות לדבר ולשתף בנושאים כואבים, להיפתח ולחשוף, וכך גם להעבירם לדור הבא.

צילום כריכה באדיבות צמרת

הוצאה צמרת, כריכה רכה, 174 עמ', אפריל 2021

בריאה כמו שור / מיקה שנברג בן שמחון 

במרכז הסיפורים שנקבצו בספר זה מככבת דמות נשית הנאבקת לצאת לחופשי, להילחם בעוול שנעשה לה, ולהשתחרר מן הכבלים העוצרים את התפתחותה ואת תנועתה קדימה. הנשים בכל הסיפורים מחפשות את עוצמתן. הן יוצאות למסע לא קל של התבגרות, לעיתים מינית, שבסופו יגיעו לשחרור הנכסף. הן משתחררות מבני זוג מאכזבים, מכבלי לחץ ודיכוי חברתי, מכבלי אם חונקת ומעצורים נפשיים. כולן נלחמות כדי לשרוד בעולם אכזרי ומטורף.

צילום כריכה באדיבות צמרת

הוצאה צמרת, כריכה רכה, 214 עמ',אפריל 2021

הוספת תגובה

הוספת תגובה