עמוד הבית » אושרת כהן רוקמת חלום למציאות

אושרת כהן רוקמת חלום למציאות

צילום: צחי קראוס
סטודיו אושינקה מבית היוצר של המעצבת הוותיקה אושרת כהן ממוקם ברעננה בסמוך לקניון רננים, הסלוגן של הסטודיו ” כאן רוקמים חלומות למציאות” זו לא סתם אמירה שנועדה להרשים, אלא לרקום את חלומה של כל אישה.

 המעצבת אושרת כהן דואגת ללוות בעצמה ובאופן אישי כל לקוחה המגיעה לסטודיו, החל מהפגישה הראשונה המוקדשת להבנת רצונותיה וחלומה  של הכלה, ועד למדידה האחרונה בה תצעד לבושה בשמלת כלולותיה אל היום המאושר בחייה.

בסטודיו מגוון רחב של אפשרויות השכרה או מכירה הנותן לכל כלה את האפשרות לבחור את המסלול הנוח והמתאים עבורה, החל משמלות מוכנות מקולקציות קודמות וחדשות וכלה בשמלות הנתפרות מאפס ובהתאמה אישית לפי דרישות הלקוחה.

בין יתר הקולקציות שתוכלי למצוא בסטודיו:
קולקציית וינטג׳ ייחודית, שהינה גולת הכותרת של הסטודיו, המשלבת את המודרניזציה והעוצמות של שנות ה2000 יחד עם אסתטיקה מפוארת ועוצמתית בהשראת משפחות אצולה אירופאיות, כדי שתוכלי להרגיש מלכה ליום אחד.
הקולקציה הקלאסית קולקציה בעלת קו נקי ומעודן, בשילוב אלמנטים ייחודיים שעושים את כל ההבדל,
הקולקציה האדג׳ית אשר נותנת מקום לנערה השובבה שבך, תוך שמירה על איזון בין האלמנטים המודרניים והנועזים שמביאה איתה רוח התקופה, לעידון ונשיות. ועוד..

צילום: רועי סרוסי

לא משנה באיזו אופציה תבחרי, את יכולה להיות סמוכה ובטוחה כי בסופו של דבר חלומך יהפוך למציאות, בזכות רצון בלתי מתפשר ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, שיוציאו אותך עם תחושה שהגעת למקום שמבין אותך ומלווה אותך יד ביד עד החופה. בפרויקט אופנה ואומנות במילאנו, אושרת השתתפה בעיצובי שמלות כלה וצולמה בכיכר הדואומו המפורסמת במילאנו. את השמלה דיגמנה יובל ארגמן סגנון הצילום היה חופשי, אותנטי המשתלב עם האווירה הקסומה של המקום באזור הנקרא דואומו, מרכז קניות השוקק חיים ותיירים מכל העולם נוהרים אליו.

צילום: חגית ארגמן

עיצוב השמלה משולב בו אלמנטים של אסתטיקה ומראה אצילי לצד מראה מפואר של אדריכלות היסטורית בדואומו, הכיכר נבנתה במאה ה-14, פיאצה דל דואומו עברה כמה שלבי פיתוח מאז. זוהי הכיכר המרכזית במילאנו, איטליה ומכילה כמה מונומנטים חשובים כולל קתדרלת מילאנו. פיאצה דל דואומו הינה הכיכר המרכזית והחשובה ביותר במילאנו. באחת מצלעותיה של העיר ובה ניצבת קתדרלת מילאנו, ועוד מבנים עתיקים חשובים משקיפים על כל הכיכר. את פרויקט האופנה והאומנות במילאנו רקמה האוצרת חגית ארגמן.

צילום: חגית ארגמן

מאז ומתמיד אופנה בישרה על שינויים תרבותיים והיא גם תיעוד של הכוחות, האמונות והאירועים שמעצבים את חיינו”, אופנה משקפת מושגי זהות מתפתחים וחוקרת ריבוי נקודות מבט באמצעות תצוגת הפריט באופן עוצמתי עם לוקיישין היסטורי מפורסם, וקלאסי.. האופנה השפיעה באופן אסתטי ותרבותי על היבטים היסטוריים, ולכן החיבור ביניהם משלים את הסיפור.

לינק לאתר: http://oshinka.co.il/

STUDIO OSHINKA

שיער: נסאל מרום

איפור:הודיה עקרב
סטייליסטית: לי גורן
דוגמנית: קלרה טייטל

מאת חגית ארגמן