עמוד הבית » איפור אורגני מינרלי לעור נושם

איפור אורגני מינרלי לעור נושם

צילום: נעמה משיח כהן
מותג "ערוגות קוסמטיקה" טבעית בראשותה של אסתר לחמן פיתחה במשך 5 שנים מוצרי איפור אורגנים בעלי חומרים מינרלים לעור הפנים.

"ערוגות" קוסמטיקה טבעית השיק קו מוצרים חדש שלא נראה עד כה בישראל, מוצרי איפור לאיכות חיים, בריאות ויופי. המוצרים בהשראת כרמים ושמות של זני ענבים הגדלים באדמה.

הסדרה נותנת מענה לאיפור יומיומי לנשים שרוצות מראה טבעי ולנערות בראשית דרכן. המוצרים ללא חומרי כימיקלים וחומרים מסרטנים, אשר ואוטמים את עור הפנים. אלא יש יכולת לעור לנשום ולשמור על רעננות ופרש במשך כל היום.

אסתר לחמן בעלת המותג "ערוגות " מסבירה: נשים הגיעו לחנות בכדי לרכוש קוסמטיקה טבעית ובקשתן הייתה הכן מוצרי האיפור ? כיום אנו בשלים לתהליך הצלחנו לייצר פורמולה אורגנית טבעית לשולחן האיפור של האישה. וזאת לאחר 5 שנות עבודת מחקר ופיתוח הצלחנו למצות את הפיגמנטים והמינרלים של הטבע ולהפוך את האיפור למוצר שלא יכביד על הפנים אלא ליצור "עור נושם".וזה הזמן לצאת עם הקו החדש והשטח כשר מבחינתנו וזוהי הזדמנות להתאפר מבלי להרעיל את הפנים ולא לשלם מחיר יקר על זה ".

סדרת האיפור ושמותיהם

מוצר הדגל "ביבי קרם" BB Cream, שילוב של קרם לחות, מייק אפ והגנה מהשמש, מושלם לקיץ ובמיוחד לנשים הממהרות בבוקר, מורחים קרם אחד וזהו. הוא מגיע בשלושה גווני עור פופולריים. בנוסף, מסקרה, ליפגלוס ב-3 גוונים, פודרה במנעד צבעים עם תוספת הגנה מהשמש, שימר ב-2 גוונים, סומק ב-3 גוונים. המבחר הגדול של הסמקים והשימרים עשיר במיוחד ויכול לשמש כצללית עדינה שמתמזגת לטוטל לוק עדין.

צילום: פרטי

השמות מבוססים על שמות יינות היות והרגשנו כי עולם היין משותף לנשיות ראינו זאת בתקופת הקורונה. BB Cream זכה להיקרא סוביניון, שרדונה ושנין בלאן, הפודרות העדינות הן שמפניה, למברוסקו וקאווה, הסמקים הם היינות האדומים, רוזה, מרלו ושיראז. הליפ-גלוס הוא שרי, והשימר ריזלינג. "בדרך זו הצלחנו לייצר חיבור לטבע, לנשיות, לסטייל ויוקרה" כך, מוסיפה אסתר.

אחת לשנה, בד"כ באביב כולן מוזמנות, הלקוחות והעוקבות ברשתות החברתיות להצטרף ל"ניקוי אביב". במהלך שבוע שלם מתנזרים מקפה, סוכר וקמח, ואוכלים אוכל מאוזן של פירות וירקות, חלבונים ודגנים. כל אחת יכולה לעשות את הניקוי בזמנה הפנוי, רצוי באביב, ומומלץ לעשות זאת ביחד כי יש כוח ותמיכה בקבוצה. מדובר על פעילות חברתית ללא עלות שיש בה ערך תודעתי ובריאותי לקהילה, השנה נפתחו 10 קבוצות ווטסאפ חדשות שפתוחות לכולן.

צילום: פרטי

אחת לשבוע עולה סרטון בווטסאפ עם הסברים של אסתר מדוע צריך לנקות את הגוף והנפש פנימה. קבוצות אלו נקראות "הראשונות לדעת" והן מקבלות את הטיפים העדכניים, וראשונות לשמוע על מוצרים חדשים עם הנחה מיוחדת ולמעשה מקבלות תוכן בריא ומועיל.

האיפור המינרלי Mineral Cosmetics שנקרא גם Clean Cosmetics נועד לא רק למי שמחפשת רק את הטבעי והאורגני בחיי היומיום, אלא גם לנשים שמעדיפות איפור בריא שיגן על עורה. נשים בעלות מודעות גבוהה לבריאות, ושמירה על כדור הארץ והסביבה.

 

הוספת תגובה

הוספת תגובה