עמוד הבית » אוסף קלפי ליגת האלופות החדש, Road to Madrid

אוסף קלפי ליגת האלופות החדש, Road to Madrid

ערכת סטרטר 'הדרך למדריד 2019, הכוללת אלבום איסוף, 6 קלפים וקלף ממהדורה מוגבלת, צילום : סטודיו פילפוט
לקראת גמר ליגת האלופות בכדורגל שיתקיים במדריד, חברת פלפוט משווקת קולקציית איסוף חדשה של ליגת האלופות 2018/19, הכוללת את כל הכוכבים האהובים והמובילים בעולם והקבוצות הטובות באירופה שהעפילו לשמינית הגמר

קלפי ליגת האלופות החדש, Road to Madrid

תכינו את החברים והפיצוחים לקראת גמר ליגת האלופות 2019 שייערך ב-1.6.2019 במדריד.

להשלמת החוויה משווקת פלפוט, את Road to Madrid, הבשורה האחרונה  בתחום קלפי אספנות ומוצרים נלווים של ליגת האלופות, מפעל הכדורגל היוקרתי והמרתק ביותר באירופה. אוסף קלפי ליגת האלופות הוא השותף האולטימטיבי לשלבי ההכרעה של ליגת האלופות וכולל את כל הכוכבים הכי גדולים, בזמן שהם מתמודדים ראש בראש על הזכות להשתתף בגמר שיתקיים במדריד.

קלפי האיסוף בסדרת MATCH ATTAX הוא משחק הקלפים הרשמי היחיד של ליגת האלופות, המציג את קבוצות הכדורגל שהצליחו להעפיל לטורניר היוקרתי בעולם ביניהן ריאל מדריד, ליברפול, פריס סן ז'רמן לצד השחקנים האהובים כמו כריסטיאנו רונאלדו וליאו מסי. ניתן לאסוף את הקלפים  לפי סדרות של השחקנים המצטיינים, כוכבי ליגת האלופות, הקבוצה החלומית, מחזיקי שיאים, כוכבים בהתהוות, המבקיעים הטובים, קלפי MVP ועוד.

משחק הקלפים MATCH ATTAX מגיע כערכת סטרטר שכוללת בתוכה מגוון פעילויות לילדים – איסוף של דמויות הכוכבים, החלפת קלפים בין הילדים, משחק חברתי ומשחק Online מול ילדים בכל העולם. כמובן שניתן גם לרכוש את הקלפים בנפרד.

פלפוט מייצגת בארץ את החברה הבינלאומית Topps Match Attax, המובילה בעולם בתחום קלפים ואוספים של עולם הכדורגל והספורט. החברה מתמחה בקלפי אספנות, מדבקות, אלבומים הנמכרים ב-82 מדינות בעולם, ומחזיקה את הזיכיון של אופ"א בתחום זה. לצד אלו ניתן למצוא מגוון אביזרים משלימים לאוסף כמו קופסאות פח בגדלים שונים עם לקראת גמר ליגת האלופות בכדורגל שיתקיים במדריד, חברת פלפוט משווקת קולקציית איסוף חדשה של ליגת האלופות 2018/19, הכוללת את כל הכוכבים האהובים והמובילים בעולם והקבוצות הטובות באירופה שהעפילו לשמינית הגמר

קלפים, כדורי רגל, מארזים לאספנים המקצועיים ועוד של הקבוצות המובילות.

המוצרים החדשים בחנויות:

  • ערכת סטרטר "הדרך למדריד 19" הכוללת אלבום איסוף + 6 קלפים כולל קלף ממהדורה מוגבלת

מחיר- 39.90 ₪.

  • חפיסת קלפים "הדרך למדריד 19" עם 6 קלפים בשקית

מחיר- 6 ₪

  • מארז "הדרך למדריד" הכולל אוגדן אספנים במהדורה מוגבלת+ 30 קלפים מהסדרה החדשה!

מחיר-34.9 ש"ח

את האוסף ניתן להשיג אונליין:  http://www.palphot.co.il

 

הוספת תגובה

הוספת תגובה