עמוד הבית » החטיף האהוב חוזר למדף

החטיף האהוב חוזר למדף

במבה לבבות צילום סטודיו אסם
אסם, מובילת קטגוריית החטיפים, משיקה מהדורה מיוחדת של במבה במילוי, והפעם עם שילוב נהדר בין מתוק ומלוח

אסם, מובילת קטגוריית החטיפים, משיקה מהדורה מיוחדת של במבה במילוי, והפעם עם שילוב נהדר בין מתוק ומלוח: קרם בטעם קרמל מלוח. טרנד הקרמל המלוח נמצא כרגע בשיאו ויוצר התלהבות גדולה בקרב הצרכנים.

גלית מילוא, מנהלת פעילות החטיפים באסם : "חודש ינואר הוא חודש מלא בחדשנות במותג במבה. לצד השקת במבה לבבות, אנו משיקים גם את במבה במילוי קרמל מלוח. השילוב המושלם בין המתוק והמלוח, לצד החיבור לטרנד העולמי, הביא ליצירת מוצר טעים ומעניין המעניק חוויה סנסורית יוצאת דופן".

במבה במילוי קרם קרמל מלוח צילום סטודיו אסם

כשרות: כשר פרווה, בד"צ העדה החרדית, רבנות מקומית שדרות

ביקורת המערכת: מכולנו בארץ אוהבים את הבמבה וזה עוד מינקות, כל מוצר חדש של במבה תמיד גורם לנו חיוך על השפתיים ועיניים בורקות , השילוב של מתוק ומלוח כל כך מעודן ומאוזן בפה שהשקית נותרה ריקה כהרף עין.

הבמבה בצורת לבבות. מהדורה שהושקה בעבר וזכתה לפופולאריות רבה בקרב הצרכנים. הפעם, חוזרת המהדורה המיוחדת בחיזוק של קמפיין נרחב בטלוויזיה ובזירה הדיגיטלית, הקורא לפזר חום ואהבה בתקופה מאתגרת זו.

 על גבי אריזת במבה לבבות מופיעים משפטים אשר כתבו צרכנים בתשובה לשאלה "מה זו אהבה בשבילם". מבין מאות המשפטים שנשלחו נבחרו 6 המשפטים המרגשים ביותר שיופיעו על האריזות.

גלית מילוא, מנהלת פעילות החטיפים באסם: "המהלך שבחרנו להוביל במסגרת השקת המהדורה המיוחדת של במבה לבבות, מגיע בתזמון מושלם לסיום השנה ותחילת השנה החדשה. במבה הוא מותג עם חיבור עמוק, שורשי ורגשי לחברה הישראלית, ולכן היה לנו חשוב לפזר דווקא בימים אלה, חום ואהבה בקרב הישראלים. נאחל שנה בריאה יותר, בטוחה יותר ואוהבת יותר".

כשרות: כשר פרווה, בד"צ העדה החרדית, רבנות ראשית קריית גת