עמוד הבית » לייף סטייל של תינוקות על המדף

לייף סטייל של תינוקות על המדף

קולקציית MY BB צילום יחצ
סדרת הטיפוח "מיי בייבי" של 'אייר-וואל' (AIR VAL) יצרנית מוצרי אמבט וטואלטיקה לפעוטות מהבירה האירופאית – מדריד, עושה עלייה ומציעה מגוון מוצרים ומארזים ייעודיים

הסדרה מציעה תמרוקי רחצה וטואלטיקה כולם מבוססים פורמולות עדינות בהתאמה לעורם הרגיש של הקטנים. הסדרה מאגדת ספריי גוף מרענן, ג'ל רחצה ושמפו, תחליב לחות עדין,

מים מבושמים (או.דה.קולון) ומארזים בשילובים שונים של מוצרי הסדרה.

הניחוח של הסדרה המהווה מעין סימן זיהוי שלה, מורכב מתמציות של ברגמוט (פרי שהוא הכלאה של לימון מתוק עם חושחש, כך שהוא דומה יותר לאגס מאשר לתפוז וידוע כמטפל בלחץ וחוסר שקט) תמצית שמן נרולי (אותם פרחים אשר זכו לכינוי ע"ש הנסיכה האיטלקיה 'נרולה' שאהבה להשתמש בשמן כבושם מרגיע)  פריחת ורדים, תמצית של פרחים כתומים ועלי כותרת של לילך. כל אלה נשענים על בסיס של תמצית וניל ומאסק היוצרים ניחוח רך, עדין ונעים.

כל מוצרי "מיי בייבי" אינם מכילים פארבנים, אינם צורבים בעיניים, מתאימים לעור רגיש ועדין במיוחד ובפיקוח משרד הבריאות הישראלי.

מחיר:  החל מ- 50 ₪ (למוצר בודד) ועד ל 110 ₪  למארז (תלוי בגודל המארז)

להשיג: ברשת סופרפארם ובפרפומריות

ביקורת המערכת: המוצרים ממש עדינים לעור התינוק הריח מריח את התמימות שלהם מעין טלק, כל כך עדין ונעים יחד עם זאת קיים נוכחות של הריח על העור,אני אישית אימצתי את המוצר אלי.