עמוד הבית » טרנדים ומגמות באופנת עיצוב השיער ל 2020

טרנדים ומגמות באופנת עיצוב השיער ל 2020

מותג טיפוח השיער לוריאל פרופסיונל טרנדים 2020 צלם חיים סיוון
נשים בכל גיל הופכות דינאמיות יותר, נשים קרייריסטיות ונמצאות בחיפוש מתמיד אחר המושלמות בחייהן המקצועיים והפרטיים. הן מחפשות את מוצרים נוחים לעיצוב וסידור השיער, מוצרים שיאפשרו להן ליצור מראה לא מושקע מדי ועדיין עדכני, מלא שיק וסטייל.

שלא כבעבר הטרנדים היום נשלטים מגיע בעיקר מלמטה, מהצעירות שנותנות את הטון ואנחנו מעצבי השיער יודעים להוסיף את החותמת האישית שלנו שמקפיצה ומדייקת את הטרנד.

השנה מתאפיינת בצבעים עם אמירה חזקה, הן בצבעים והן בעיצוב השיער. כשהגוונים השולטים: אפור כסוף, בלונד קרח, אדום נחושת, חום שוקולד, מוקה ובלונד בז'.

מה שיפה השנה שכל הגוונים הנ"ל יהיו מתוחכמים יותר עם משחקים של גוונים קרים וחמים. יכולה להיות נגיעה קטנה של צבע נוסף עם טוויסט של תחכום כמו המולטי קולור, שזה משחק של 2-3 גוונים שונים על אותה שערה. ואם אמרנו אמירה אז פה רואים אותה בצורה חזקה.

בנוסף נראה בצורה חזקה מאוד את הכניסה של הקונטורינג טכניקת צביעה להדגשת מסגרת הפנים                            במילים אחרות איפור שיער.

מגמות 2020 – המגמה הולכת למקום הפחות מתוחכם, פחות מעוצב ויותר משחק של מרקמים וטקסטורות טבעיים- תלתלים, שיער גלי טבעי beach waves (פחות ביביליס) והמון דרוגים.

מותג טיפוח השיער לוריאל פרופסיונל טרנדים 2020
צלם חיים סיוון
מותג טיפוח השיער לוריאל פרופסיונל טרנדים 2020
צלם חיים סיוון

את מקום הפן יתפסו מוצרי העיצוב. השיער הקצר תופס מקום מכובד מאוד ודוחק הצידה את השיער הארוך שליווה אותנו בשנים האחרונות.

מלכת התספורות הקצרות, הקרה תשלוט על כל הווריאציות שלה… הבולט בסגנונות ל- 2020 הוא השאג (shag) המון שכבות וטקסטורות בשיער, נראה לא מתאמץ ועם תנועה שלא נגמרת, מה שנקרה רוק אנד רול, את השאג נראה בקצר וגם בארוך, בחלק ובמתולתל… השאג מקבל קאמבק רציני כמעבר ביניים מהארוך שהיינו לקצר ,תופס את המקום של אורכי הביניים עם טיפול מינימליסטי והדגש על הטקסטורה. הפוני על כל גזירותיו עושה רטרו מקצר ועד ארוך.

מותג טיפוח השיער לוריאל פרופסיונל טרנדים 2020
צלם חיים סיוון
מותג טיפוח השיער לוריאל פרופסיונל טרנדים 2020
צלם חיים סיוון

 

טרנד הצמות ימשיך ללוות אותנו גם בשנת  2020  ולו בגלל המראה הטבעי הנוח והלא מתאמץ. יבלוט בנוכחותו גם הפוני הקצר עד קצר מאוד, גם הקארה חוזר בגדול על כל הווריאציות שלו ובעיקר הא-סימטרי

 את מוצרי לוריאל פרופסיונל ניתן להשיג במספרות מורשות בלבד

ובייעוץ עם מעצב השיער טלפון לשירות לקוחות 1-800-301-666

הוספת תגובה

הוספת תגובה