עמוד הבית » יום המשפחה, שותים לחיי המשפחה

יום המשפחה, שותים לחיי המשפחה

אינספייר צילום יחצ
השנה הנוכחית ההתמקדות בהווי חברתי משפחתי עקב מגפת הקורונה ייצר אחדות וקירוב המשפחה אשר, הוביל לשינוי הרגלי הצריכה בבית במקום לצאת החגיגות נעשו בבתים.

ההווי המשפחתי יצר אהבה ואחווה להכרות עם עולם היין, יום זה כולם מתכנסים ומרימים לחיים לרגל המסורת יום המשפחה יקב טמפמברג מציג יינות לחג המיוחד.

שם הסדרה : אינספייר

הרכב זני :78% ענבי סוביניון בלאן, 22% ענבי פרנץ קולומבר

מקור הענבים: ענבי הסוביניון בלאן נבצרו מההר הגבוה שבהרי אפרים והפרנץ קולומבר נבצר מחלקה מובחרת מאזור מבוא חורון .

תהליך ייצור היין:

ענבי הסוביניון בלאן הגיעו ליקב בשעות הבוקר לאחר שנבצרו מכאנית. הענבים המרוסקים עברו קירור במחליף החום ל-12 מעלות , בדרכם לפרס הפניאומאטי האינרטי – המגובה בחנקן , על מנת למנוע לחלוטין חימצון של טעמים וארומות המצויים בענבים. הענבים נסחטו בפרס הפניאומאטי האינרטי בלחץ נמוך ביותר ,בסחיטה עדינה ואיטית וללא חשיפה לחמצן על מנת לקבל תירוש ענבים עשיר ואיכותי.

המיץ שנסחט הועבר למיכל נירוסטה בו בוצעה הפרדה בין המשקעים למיץ באמצעות טכנולוגיה הקרוייה הרחפה – FLOTATION . בטכניקה זו מרחיפים את המשקעים לחלקו העליון של המיכל באמצעות פעפוע של גז חנקן והמאפשר להעביר את המיץ הנקי – המצוי מתחת למשקעים למיכל התסיסה.

למיץ הוספו שמרים והיין תסס במיכל נירוסטה במשך של כ-15 יום.ענבי הפרנץ קולומבר שנבצרו מאוחר יותר עברו תהליך ייצור דומה.לאחר מספר טעימות של היינות השונים, פנל הטועמים של היקב הרכיב את הבלנד הסופי. היין לא עבר תסיסה מאלולאקטית כדי לשמור על רעננותו ופריכותו.

תיאור היין : ממסך זה מציע מורכבות ארומטית עם נגיעות אננס ופרי כתום . יין יבש זה הינו קסום, פריך ורענן, עם נוכחות מלאה ורכה,  חמיצות שובה וסיומת עדינה.

אינספייר דסטיטאז 2019

שם הסדרה : אינספייר
הרכב זני :78% ענבי סוביניון בלאן, 22% ענבי פרנץ קולומבר

מקור הענבים: ענבי הסוביניון בלאן נבצרו מההר הגבוה שבהרי אפרים והפרנץ קולומבר נבצר מחלקה מובחרת מאזור
מבוא חורון .

היין:
ענבי הסוביניון בלאן הגיעו ליקב בשעות הבוקר לאחר שנבצרו מכאנית. הענבים המרוסקים עברו קירור במחליף החום ל-12 מעלות , בדרכם לפרס הפניאומאטי האינרטי – המגובה בחנקן , על מנת למנוע לחלוטין חימצון של טעמים וארומות המצויים בענבים .

הענבים נסחטו בפרס הפניאומאטי האינרטי בלחץ נמוך ביותר ,בסחיטה עדינה ואיטית וללא חשיפה לחמצן על מנת לקבל תירוש ענבים עשיר ואיכותי.
המיץ שנסחט הועבר למיכל נירוסטה בו בוצעה הפרדה בין המשקעים למיץ באמצעות טכנולוגיה הקרוייה הרחפה – FLOTATION . בטכניקה זו מרחיפים את המשקעים לחלקו העליון של המיכל באמצעות פעפוע של גז חנקן והמאפשר להעביר את המיץ הנקי – המצוי מתחת למשקעים למיכל התסיסה.

למיץ הוספו שמרים והיין תסס במיכל נירוסטה במשך של כ-15 יום.ענבי הפרנץ קולומבר שנבצרו מאוחר יותר עברו תהליך ייצור דומה. לאחר מספר טעימות של היינות השונים, פנל הטועמים של היקב הרכיב את הבלנד הסופי .
היין לא עבר תסיסה מאלולאקטית כדי לשמור על רעננותו ופריכותו.

תיאור היין : ממסך זה מציע מורכבות ארומטית עם נגיעות אננס ופרי כתום . יין יבש זה הינו קסום, פריך ורענן, עם
נוכחות מלאה ורכה, חמיצות שובה וסיומת עדינה.

צילום יחצ

הוספת תגובה

הוספת תגובה