עמוד הבית » כולנו תורמים למען משפחות החטופים

כולנו תורמים למען משפחות החטופים

בקבוק מי עדן לייף, צילום: יחצ
כחלק מהמאבק של מטה המשפחות להחזרת החטופים והנעדרים תחת המסר #BRINGTHEMHOMENOW, מתגייסות מי עדן ו-Life למאמץ להשארת נושא החטופים על סדר היום הציבורי ולגיוס כספים למטה משפחות החטופים, שיאפשרו את המשך פעילות המטה למען החטופים ובני משפחותיהם.

החל מהיום ועד גמר המלאי תימכר בסניפי סופר-פארם ובאונליין מ המהדורה נושאת את המסר של מטה משפחות החטופים #BRINGTHEMHOMENOW וכוללת את לוגו הקשת המוכר של מי עדן ללא צבעיו, לצד המסרים "בלעדיהם החיים הם כמו קשת בלי צבעים" ו- "Life is not the same without them".

מי עדן ו-Life יצרו 50 אלף בקבוקי 500 מ"ל למען החטופים אשר ימכרו בכל סניפים ברחבי הארץ ובאתר במחיר של 5 שקל לבקבוק, כאשר כל ההכנסות יועברו למטה המשפחות להחזרת החטופים והנעדרים.

יוני ארליך, מנכ"ל קבוצת מי עדן: "מתחילת המלחמה עובדי מי עדן מרגישים מחויבות לסייע ולתרום ככל הניתן למאמץ המלחמתי ולמאבק להחזרת החטופים. התחושה של כולנו היא שלקחו לנו את הצבעים מהקשת ואלה לא יחזרו עד שכל החטופים ישובו לביתם. אני מודה על ההזדמנות להירתם למטרה חשובה זו וכמובן מייחל לחזרתם של החטופים במהרה ולימים שקטים יותר."

אלכס קורז', ראש אגף Life ומותגי הבית בסופר-פארם: "החיים של כולנו לא אותו הדבר בלי החטופים. המהדורה המיוחדת של Life ומי עדן מאפשרת לתמוך במטה משפחות החטופים ולהעביר את המסר כי כולנו איתם ולצדם, עד שאחרון החטופים ישוב הביתה".