עמוד הבית » מה בקולנוע ?

מה בקולנוע ?

צילום באדיבות פורום פילם

עיני נחש עיני נחש / ג'י. איי. ג'ו ההתחלה/ ארה"ב 2021

במאי: רוברט שוונטקה

הסרט מגולל את סיפור המקור של הדמות האייקונית מג'י איי ג'ו, עיני נחש. הוא מתבודד עיקש אשר מתקבל בזרועות פתוחות לשבט יפני עתיק בשם אראשיקאג'ה וזאת רק לאחר שהציל את יורש העצר שלהם. עם הגעתו ליפן, השבט מלמדים אותו את דרכי לוחם הנינג'ה ובד בבד גם מספקים לו את מה שייחל לו – בית חם ומשפחה . אך כאשר סודות מעברו נחשפים, נאמנותו וכבודו של עיני נחש יעמדו למבחן – גם אם זה אומר לאבד את אמונם של הקרובים אליו ביותר והוא סוטה מדרך הישר ומתנהג בחוסר אמון ומוסריות כלפי המשפחה שקיבלה אותו באהבה.המצב יוצר כעסים ותככים.סרט חביב אקשיין המון עבודצ מחשב לאוהבי הגא'נר והמכות.

צילום באדיבות פורום פילם

שחקנים:

הנרי גולדינג – עיני נחש

סמרה וויבינג – סקרלט

אורסולה קורברו – ברונית

הסרט מופץ ע"י פורום פילם

תנו לו ללכת / ארה"ב 2020

במאי: תומאס בזושה

עקב נפילת בנם של הזוג, נותר הנכד שהם גידלו השריף בדימוס ג'ורג ואשת מרגרט נאלצים לעזוב את החווה במונטנה ולחפש את נכדם היחיד שביום בהיר אחד  נעלם עם אימו למשפחה מאוד מסוכנת ומגיעים על מנת לחלצם מהמצב אך הם מגלים שבעלת המשפחה האם אין בכוונתה לשחרר את הנכד וזאת לאחר בקשות והפצרות והחלו לנקוט באלימות פיזית כלפי הזוג. העלילה קצת איטית והסרט לטעמי מעט ארוך. השחקן קווין קוסטנר כובש את העלילה.

צילום באדיבות טוליפ אנטרטיינמנט

שחקנים

קווין קוסטנר

דיאן ליין

ג'אנגל קרוז / ארה"ב 2021

בימוי: חאומה קולייט-סרה

סרט ההרפתקאות יפיפה מבית אולפני דיסני 'ג'אנגל קרוז' אשר שואב  השראה מהמתקן הקרוי על שמו בדיסנילנד, לוקח את הצופים למסע עוצר נשימה במורד נהר האמזונס יחד עם רב החובל השנון פרנק וולף והחוקרת האמיצה ד"ר לילי יופטון. לילי יוצאת מביתה בלונדון, אל עבר ג'ונגל האמזונס ומגייסת את שירותיו המפוקפקים של רב החובל פרנק לטובת מסעה במורד הנהר, על גבי ספינתו השחוקה אך מקסימה 'לה קילה'.

לילי נחושה בדעתה למצוא במסעה עץ עתיק בעל סגולות ריפוי ייחודיות אשר בכוחו לשנות את עתיד הרפואה. בצאתם למסע יתקלו הצמד הלא צפוי הזה בסכנות מרובות ובכוחות על טבעיים אשר ממתינים להם לאורך יער הגשם אשר יופיו עלול להטעות.בעוד הסודות לגבי עץ הפלא אט אט מתגלים, הסיכון אשר לקחו על עצמם לילי ופרנק במסע ישפיע על גורלם, בעוד גורל האנושות מונח על כף המאזניים. סרט הרפתקאות לכל המשפחה, מעניין, הנופים באמזונס מרהיבים, הסרט לוקח את הצופים למקמות נידחים בעולם שעתיים וחצי של חוויה אין סופית והמון הרפתקאות מרתקות עם נגיעות של קומדיה. לא שמים לב אך הזמן עובר, מזכיר לי את זיכרונות ילדותי בסרטים של אינדיאנה ג'ונס. רוצו לקולנוע!

צילום באדיבות פילם

הסרט מופץ ע"י פורום פילם