עמוד הבית » מעצב האופנה אריאל טולדנו מציג קולקציית כלות

מעצב האופנה אריאל טולדנו מציג קולקציית כלות

צילום: haydonperrior - Ariel Toledano
במסגרת שבוע האופנה קורנית מעצב אריאל טולדנו מסכם 7 שנות עיצוב בתצוגה שבה נחשפה קולקציית הכלות לשנת 2023. התצוגה בחסות פרפמין (Prefemin) תרופה צמחית ללא הורמונים לטיפול בתסמונת קדם וסתית (PMS).

הקולקציה מלקטת חלקים וטעימות מעשייתו של המעצב לאורך תקופת הפעילות שלו, תוך נגיעה בשלל סגנונות ועיצובים על טהרת הלבן. כ- 38 דגמים נראו על המסלול, את התצוגה פתחה השחקנית חן אמסלם ולצידה צעדו: ליה שון, שרית פולק, גל רובין, סתיו סטרשקו, הדר ברייר, מעיין דורי, יעל רייך, נטע ברזני, ברברה צליל ונוספות. בין הפריטים בתצוגה היה ניתן לראות: שמלות מתחרות סטאן, קרפ, משובלים רקמות של קריסטלים, נוצות. עם הרבה משחקים של נפחים, נפילות של הבד, שמלות בגזירת אלכסון, כתב היד מאופיין במנעד רחב של סילווטאות ודיגומים בשילוב טקסטיליים ורקמות אותם יצר המעצב.

בגזרת האקססוריז המעצב שיתף פעולה מותג התכשיטים המקומי ORD diamonds בעיצוב אור ונטע דביר. הצועדות ענדו טבעות, ספטומים ושרשראות על המסלול לצד פיסים ייחודיים לאוזניים שכללו עגילים נופלים ומטפסים, המשובצים בכ- 700 יהלומים, כל אחד ומגיעים עד ל 20 קראט בכל תכשיט. כל מסלול ההליכה עוצב בסגנון של יער קסום עם מדשאות ופרחים עליהן צעדו הדוגמניות.

צילום:haydonperrior Ariel
צילום:haydonperrior Ariel
צילום:haydonperrior Ariel
צילום:haydonperrior Ariel
צילום:haydonperrior Ariel
צילום:haydonperrior Ariel

 

הקולקציה שמוצגת על המסלול מדברת על חתונה לכל אחת. וזאת במטרה לפרוץ מחסומים כאישה שבוחרת לחגוג את האהבה שלה ותמיד ללא הבדל צבע, מגדר, גיל ומין.את התצוגה חתמה שמלת כלה לבנה שבסוף המסלול נשטפה בצבע בגוונים של ורוד פוקסיה וכחול דיו, בטכניקה מיוחדת ובכך הייתה השמלה היחידה בצבע שעלתה למסלול עם המסר "דם נשים אינו הפקר" בדרכו האומנותית של המעצב.