עמוד הבית » משלוחי מנות לחג פורים

משלוחי מנות לחג פורים

משלוחי מנות בצבעים, צילום: סטודיו שטראוס
מוצרים חדשים על המדף

מבחר משלוחי מנות בצבעים

שטראוס משיקה משלוחי מנות צבעים. טרנד הצבעים שכבש את הטיקטוק מגיע למשלוחי המנות של חג פורים. החטיפים המלוחים והמתוקים של שטראוס מתאחדים למשלוח מנות מיוחד בצבעים שיימכר באפליקציית יאנגו דלי. משלוחי המנות יחולקו לפי הצבעים אדום, צהוב וירוק.

במשלוח האדום תוכלו לקבל חטיפים כמו – שוקולד פרה, עד חצות צ'יטוס גבינה ועוד'

במשלוח הירוק תוכלו לקבל חטיפים כמו – דוריטוס, טורטית רבע לשבע ועוד'

במשלוח הצהוב תוכלו לקבל חטיפים כמו – פסק זמן, מקופלת תפוצ'יפס ועוד'

מחיר: 50-80 ₪,כפוף למלאי ולמגוון הזמין בסניף.

לינק לרכישה: https://bit.ly/3T42zS4

נסיינית המערכת: הרעיון לייצר קופסאות בצבעים הוא קסום בעיני ומשמח והופך את משלוחי המנות למשהו מיוחד ותחושה נעימה המשקף את רוח החג.מרגש ויחד עם זאת טעים. חג פורים שמח.

עמותת "עטופים באהבה"  

העמותה התומכת בילדים שאיבדו את הוריהם במלחמה במיזם מרגש בשיתוף עם קפה עלית. במסגרת שיתוף הפעולה, קפה עלית תמכור תחתיות קפה שעוצבו והוכנו ע"י נשות קהילת "אימהות עם מהות", באתר קפה עלית ובסניפים נבחרים ברשת קפה עלית. כלל ההכנסות יתרמו  ל"עטופים באהבה".

במסגרתו ימכרו  תחתיות קפה עם מגוון של ציורים מקוריים החל מתאריך ה- 19.03  "יום המעשים הטובים". כלל ההכנסות יתרמו לילדי "עטופים באהבה"  שאיבדו את הוריהם במהלך המלחמה.

קפה עלית, אשר השיקו השנה את הייעוד החברתי שלהם, "קפה קטן חיבור גדול", במטרה לצמצם את תופעת הבדידות בישראל ולחבר בין אנשים על כוס קפה, ממשיכים לרגש והפעם בשיתוף פעולה עם עמותת "עטופים באהבה".

צילום: עטופים באהבה

למעוניינים ברכישת ACCESSORIES נוספים למען סיוע ותמיכה בילדי עמותת "עטופים באהבה " – מוזמנים לפנות לסיגלית במייל : Home.Art.Israel@gmail.com