עמוד הבית » "ננו תכשיטים" סיפור תנ"כי שהולך איתך

"ננו תכשיטים" סיפור תנ"כי שהולך איתך

צילום נעמה משיח כהן
אני הולכת בשביל במעלה יפו העתיקה האיפואית על אבנים עתיקות מול השקיעה כאשר לצידי עצי בוגונבליה פורחים בצבעי ארגמן נישאים מול עיני, רוח נושבת קלילה מלטפת את פני ואת שמלתי הקלילה וצליל מתנגן בראשי " זוהי יפו ילדה זוהי יפו " (אבי טולדנו ) יפו פעימה אחת בלב, האזור הכי רומנטי שהעיר יוכלה להתברך בה עם נמל דייגים קטן.

אני ממשיכה ללכת לאורך השביל מזל אריה 12 עד שעיני מביטות בחנות קטנה ומטריפה דלת גדולת מימדים בעלת חריטות מעץ וספסל מעוצב בצבע תורכיז בדיוק כמו השמלה הקלילה שלבשתי, ספסל לזוגות אוהבים כך, חשבתי לעצמי התקרבתי לספסל ועיני התמקדו בשלט התלוי.

"ספסל אל מול הים"

לעת ערב,

עת שמש תשק לים

על ספסל חובק גלים

נשב בשנים,

תביט לי בעיניים

ותשוח לי עמל יומך"

 

חיוך עולה על שפתי מביטה סביב וחנות "ננו תכשיטים" מולי. ניכנסת בחיוך כובש לחנות בתוך מבנה עתיק בעלת חלונות בצורה של קשתות עגולים תאורה חמימה ונעימה מוזיקה מתנגנת ברקע המכניסה אותך לאוירת החנות ופותחת לך את הנשמה שבך.

צילום באדיבות נעמה משיח כהן

שורות של תליונים בצבעים ושרשראות בזהב וכסף ובשלל דוגמאות מונחות על המדפים בצורה מפליאה ועל כל תליון חרוט שיר, פתגם, בקשה,ידיי אחזו באחד התליונים זוהר ניגש אלי ואומר: "על מנת לראות מה כתוב את צריכה מיקרוסקופ זה ננו אלפית המקרון מליונית המילימטר הקרבי את התליון לעדשה" וכך, עשיתי ונחשפתי לעולם מרתק בתוך התליונים. לכל תליון סיפור משלו מסר קטן טמון בו, נחמה מקראית ותחושה שזה נועד רק בשבילך.

צילום נעמה משיח כהן

זוהר בעלי חברה החל לספר " חיפשתי משהו מיוחד הייתי מעצב ומוכר תכשיטים עד שחברתי לצוות מדענים שחושבים מחוץ לקופסא ופתחו עבורי את הטכנולוגיה כתיבה בזהב טהור 24k המטבע על אבן וכך פיתחתי קולקציה שנוגעת בהמון תחומים ויש סיבה טובה לענוד אותן אדם מחפש מסר, חיזוק  רוצה משמעות ולרגש אנשים גם את עצמו.

צילום נעמה משיח כהן

ריחוף מסחרר יש בחנות כך הרגשתי, התכשיטים מגיעים בשלוש שפות עברית, אנגלית וערבית המסר היכול להתקיים ביפו העתיקה שלוש דתות החיים אחד לצד השני כך, גם התליונים זוהי אחווה כמה סימבולי.

כשהקרונה נחשפה אף אחד לא הכיר אותה בעולם,עקב כך, יצרה פחד אצל אנשים, ריחוק משפחה, חברים בדידות משבר פנימי ואישי .התכשיט יוצר ביטחון אישי שייכות למי שאני ומעודד את האני העצמי בפרגון ואפילו נחשפתי לתליון "אני אוהב אותך" ב120 שפות שונות רומנטי אכן. כן.

צילום סטודיו ננו תכשיטים

המוכרת ניגשת אלי ומגישה לי תליון עם אבן תורכיז "ענדי אותה" היא מבקשת "בדיוק כמו השמלה שלך" וכך, היה השרשרת יצרה מראה אצילי וקסום כמו צבעו של הים בימים שהוא רגוע. בטח אתם שואלים עם איזה תליון ומסר עליו בחרתי אז תשובתי אליכם זה סוד אבל אוכל להמליץ בחום למי שאוהב תכשיטים ומרגיש ורוצה להיות ייחודי שיגיע לעטוף את עצמו במשהו אישי משלו או לרכוש לאהוב או אהובה זה המקום.

צילום נעמה משיח כהן

ננו תכשיטים נגיעה קטנה בשמים.