עמוד הבית » סדרת האנטי-אייג'ינג RENITOL BOOST לחידוש העור

סדרת האנטי-אייג'ינג RENITOL BOOST לחידוש העור

RetinolBoost צילום: באדיבות Neutrogena
סדרת ה-Retinol Boost החדשה של Neutrogena מדובר על סדרת אנטי אייג'ינג אשר, מחדירה רטינול טהור לתוך העור כדי להילחם ביעילות בסימני הזדקנות עור הפנים הנראים לעין כגון: קמטים, רפיון, מראה עמום, קמטוטים, כתמי גיל עייפות ויובש ומעניקה מראה עור צעיר ורענן.

הסדרה מגיעה עם 3 מוצרים: סרום, קרם פנים וקרם עיניים המכילים את נוסחת האנטי אייג'ינג הייחודית המכילה שלושה מרכיבים עוצמתיים שנבחרו בקפידה:

רטינול טהור – מרכיב רב עוצמה שהוכח מדעית כמגביר את חידוש תאי העור על פני השטח כדי להילחם בקמטים, כהויות, קמטוטים וכתמי גיל.

צילום: באדיבות eutrogena

תמצית צמח מירתוס (הדס) הידוע בסגולותיו לחידוש העור ולהגברת יעילות הרטינול.

RetinolBoost צילום: באדיבות Neutrogena

חומצה היאלורונית –ללחות אינטנסיבית ורבת עוצמה.

צילום: באדיבות eutrogena

הצרכנים מחפשים אחר פורמולות אנטי-אייג'ינג יעילות המתמודדות עם תופעות הזדקנות העור. רטינול טהור הנו צורה מוכחת מדעית של ויטמין A, מרכיב רב עוצמה אשר הוכח מדעית כמגביר את חידוש תאי העור על פני השטח כדי להילחם בקמטים, כהויות, קמטוטים וכתמי גיל. במחקר שנעשה כ 100% מהנבדקות השיגו תוצאות גלויות לעין תוך שבוע*

הנוסחה החדשה הזו, מחדירה רטינול טהור לתוך העור ונלחמת ביעילות בסימני ההזדקנות הנראים לעין ומשפרת את מראה העור, למראה עור צעיר ובריא יותר. הסדרה ייחודית למשתמשי רטינול בכל רמה, מתחילים או מנוסים בתרכיב.

מחירים: 110 ש"ח ליח' למוצר.ניתן להשיג ברשתות פארם וביוטי מובילות, סופר פארם, BE והמשביר

(*דירוג קליני על 39 נשים מתנדבות למחקר בשימוש בקרם פעם אחת ביום למשך תקופה של מעל 8 שבועות.)

הוספת תגובה

הוספת תגובה