עמוד הבית » סינגל ראשון "אביב של סביונים"
בידור

סינגל ראשון "אביב של סביונים"

יואב שמש צילום ועיצוב עטיפה סביון רון
׳אביב של סביונים׳ שכתב ביצע והפיק יואב שמש, הוא שיר המספר על אהבה לה חיכו אין סוף חורפים ובכל יום, חווים את האהבה כמעיין המתחדש.

המוסיקאי יואב שמש הוא זמר-יוצר, מפיק, מעבד, פסנתרן ומלחין קלאסי עטור פרסים החי ויוצר בניו יורק בעשור האחרון ׳אביב של סביונים׳ הינו הסינגל הראשון שהוא מוציא לאור בעברית.

הגישה המוסיקלית הייחודית של יואב באה לידי ביטוי מהיותו מלחין קלאסי ומפיק עכשווי עם רקע עשיר בכתיבת יצירות קלאסיות לתזמורות ואנסמבלים, וכן הפקה מוסיקלית של אמני פופ, היפ הופ ומוסיקת קאנטרי אמריקאית.

בין שיתופי הפעולה הרבים: ב2019 יואב היה מנהל מוסיקלי ופרפורמר ב NYFW בשבוע האופנה בניו יורק. יצירותיו ועיבודיו בוצעו ברחבי העולם, בין השאר ע״י התזמורת הסימפונית הישראלית-ראשון לציון, עם סיור קונצרטים בסין, התזמורת הסימפונית ירושלים רשות השידור, תזמורת סימפונט רעננה, תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית, הסינפונייטה הישראלית באר-שבע, תזמורת המהפכה, התזמורת הסימפונית של אוניברסיטת ניו יורק. כמו כן, כתב מוסיקה לסרטים אשר הוצגו ואף זכו בפרסים בעשרות פסטיבלים בכל העולם כגון –

Festival De Cannes, The Bang on a Can Summer Music Festival, MASS MoCA, Music With a View Music Festival, Aniwow-Beijing Festival, the 25th Interfilm International Short Film Festival, Berlin and many more.
עיבודים סימפוניים עבור ברי סחרוף, אביבה אבידן, מאיה אברהם והראל סקעת בפסטיבל ישראל ופסטיבל צלילים במדבר.