עמוד הבית » סניף חדש של רשת סולתם נפתח בקינג ג'ורג' תל אביב

סניף חדש של רשת סולתם נפתח בקינג ג'ורג' תל אביב

חנות סולתם קינג גורג' צילום יחצ
סולתם, החברה המובילה בישראל בתחום כלי הבישול מתרחבת ומשיקה את הסניף ה-34 שלה, בתל אביב .

הסניף החדש יציע מגוון פריטים מקולקציות חדשות, מחירים מיוחדים וכן אאוטלט ובו מוצרים איכותיים וחדשניים אותם יהיה ניתן להשיג בבלעדיות בסניף, כמו כן הסניף מציע שירות משלוחים והזמנות על בסיס עמוד האינסטגרם הבלעדי לחנות.

החנות החדשה, המתפרסת על שטח של כ-90 מ"ר, מעוצבת בקפידה, תוך מתן דגש על סביבה אורבנית. החנות כוללת את מגוון המוצרים של סולתם, ותציע מגוון עיצובים וסדרות בגדלים בלעדיים המותאמים לקהל, החל ממוצרי בישול, אפייה והגשה המתאימים לדירות תל אביביות, שכורות וקטנות, סדרות מיני לבישול מנות קטנות ולהגשה אישית ועד למארזי מתנה מיוחדים.

פתיחת החנות החדשה היא חלק מהתפתחותה של סולתם בשנים האחרונות, התפתחות שבאה לידי ביטוי גם בהרחבת מגוון המוצרים, ובהשקעה של מיליוני שקלים בפיתוח ובייבוא מערכות סירים מהמתקדמות והחדשניות בעולם. הסניף, שיהיה הסניף ה-34 של הרשת בפריסה ארצית, מהווה חלק ממהלכה האסטרטגי של חברת ' סולתם' להתרחב ולהכפיל את מספר הסניפים תוך פרק זמן של 5 שנים.

אביב כהן, מנהל סניף סולתם בקינג ג'ורג': "הסניף הייחודי הוקם במיוחד עבור חובבי הבישול והאירוח בתל אביב. מיקום הסניף הוא בין דיזנגוף סנטר לכיכר מסריק, במרכז העניינים של העיר. הסניף החדש יכלול את מיטב המוצרים מהסדרות החדשות של 'סולתם' שנוצרו במיוחד עבור הקהל.

כל יום בחנות הוא חגיגה של מבצעים ומוצרים ייחודיים לסניף, עם תפאורות צבעוניות ומוצרים שמתחלפים באופן יומיומי, ואנו מזמינים את הקהל לבוא ולהתרשם".

חנות סולתם קינג גורג'
צילום יחצ
חנות סולתם קינג גורג'
צילום יחצ
חנות סולתם קינג גורג'
צילום יחצ

הסניף החדש ממוקם בקינג ג'ורג' 95 תל אביב.

הוספת תגובה

הוספת תגובה