עמוד הבית » סניף קונספט של קפה BIGA
הברנז'ה / רכילות עיסקית

סניף קונספט של קפה BIGA

מימין גלעד אלמוג רן בן דוד יאיר מלכה וניר אדרי צלם אסף לב
בכירי רשת קפה ביגה בראשם: יאיר מלכה, גלעד אלמוג ניר אדרי ורן בן דוד ארחו באירוע חגיגי את בכירי קבוצת קניוני עזריאלי, בניהם: ארנון תורן – מנכ"ל קניוני עזריאלי, לרגל פתיחת סניף דגל של ביגה בקניון עזריאלי מודיעין, שנפתח בהשקעה של 2.5 מיליון ₪.

האירוע נערך בניחוח אירופאי שכלל חוויה קולינרית במסגרתו השף הראשי של הרשת: איתי שפיגל הגיש את המנות מהתפריט החדש שיושק רק בסוף חודש פברואר ברחבי הארץ. שכלל גם הסבר  וטעימות.

כמו כן האירוע כלל  מינגלינג והסבר של שף הרשת על התפריט וההשראה למנות החדשות. יאיר מלכה    פתח את האירוע ואמר: "מאחל בהצלחה  לזכייני הסניף החדש:  יוסי ,נאור ואדיר לוי, ויציעו חוויה אירופאית בלב מודיעין.    השקענו רבות בנראות הסניף  ובימים אלו אנו מחפשים מיקומים אסטרטגים נוספים לפתיחת סניפי ביגה נוספים, הצפויים להיפתח במהלך שנת 2020."

מימין ניר אדרי גלעד אלמוג איתי שפיגל ויאיר מלכה
צלם אסף לב

עוד עדכן מלכה את האורחים שבעוד כ – 3 חודשים המותג ביגה פותח מפעלים לייצור פסטות, רטבים ותיבול. המפעלים ייצרו מוצרים לרשת ולקהל הרחב.

צביקה רוזנטל, חתם את האירוע ואמר: "מדובר באחד מבתי הקפה היפים בישראל, הוא  מעוצב כבולנז'רי- פטיסרי נוסח פריזאי-שיק, לדבריו: "כניסתה של רשת BIGA לתמהיל החנויות מחזק את מעמדו של הקניון המציע גיוון בתחום הקולינריה".

עוד הגיעו לחגוג ולטעום: עמיעד טאוב – משנה לראש עיריית מודיעין, צביקה רוזנטל – מנכ"ל קניון עזריאלי מודיעין,   סם ניזרי- מנכ"ל אלדו, רינה טל – מנכ"לית קניון איילון, יורם פיק – מנכ"ל קניון עזריאלי ירושלים, עדי קרום – מנכ"לית עזריאלי ראשונים, יגאל אורן – מנכ"ל עזריאלי רמלה, נועם מלניק – מנכל עזריאלי הוד השרון ועוד.

מימין רינה טל ארנון תורן יורם פיק צביקה רוזנטל יאיר מלכה גלעד אלמוג וניר…
צלם אסף לב