עמוד הבית » פרזנטורית למותג נשים בעולם ALWAYS
הברנז'ה / רכילות עיסקית

פרזנטורית למותג נשים בעולם ALWAYS

לינוי אשרם עם אופיר גוטמן צילום יחצ

ינוי אשרם, ספורטאית השנה של הוועד האולימפי בפעם השלישית ברציפות  והתקווה האולימפית למשחקים האולימפיים שיהיו בטוקיו בקיץ הבא, חתמה היום על חוזה לעונה נוספת (עונה שניה) כפרזנטורית של מותג הנשים הגדול בעולם ALWAYS, אשר במסגרתו היא תוביל את קמפיין Always Platinum

. מועד החתימה על החוזה נקבע באופן סמלי לקראת ציון היום האולימפי הבינלאומי החל מחר – 23 ביוני, היום בו מציינים בכל העולם את היום האולימפי הבינלאומי.

אופיר גוטמן, מנכ"ל פרוקטר אנד גמבל, אחת מנותנות החסות של הוועד האולימפי הבינלאומי אמר היום:" לינוי אשרם היא לא רק מודל לחיקוי לנשים צעירות בענף הספורט בו היא מתחרה, אלא מהווה השראה גם בשל תכונות האופי העוצמתיות שלה, כמו חתירה בלתי מתפשרת למצוינות, משמעת עצמית גבוהה ואורך רוח".

לינוי אשרם: "אין יותר סמלי מלחדש את החוזה דווקא ביום בו ספורטאים בכל העולם מציינים את היום האולימפי הבינלאומי. אני גאה ושמחה על כך שמותג הנשים הגדול בעולם בחר בי שוב כפרזנטורית. אולוייז מקדמת העצמה נשית כבר מגיל הנעורים ואני שמחה שיש לי חלק בחיזוק הביטחון העצמי וההערכה העצמית של נערות וילדות".

אשרם, תמשיך להוביל את הקמפיין למוצר ההיגיינה החדש, Always Platinum המבטיח לנשים הגנה ורכות בלתי מתפשרים לימי המחזור. "אני שמחה להראות לנשים ולבחורות צעירות שהן לא צריכות להתפשר על דבר ומגיע להן להרגיש ביטחון ונוחות בכל יום ובכל מצב", אמרה אשרם.