עמוד הבית » פתיחת חנות יוקרה של רשת אפריל

פתיחת חנות יוקרה של רשת אפריל

רשת אפריל סניף גינדי TLV צילום: שי אפשטיין
אמש בבוקר נפתחה רשמית החנות החדשה של רשת אפריל ב TLVהמעוצבת בסטנדרטים של חו"ל המספק חוויה על חושית וחושנית ללקוחות והשקת בושם חדש של המייסד ובעל מותג הבוטיק BDK דיוד בנדק.

רשת אפריל, הינה רשת הביוטי המובילה בישראל מעל שלושה עשורים, כיום מתרחבת ומשיקה את חנות דגל חדשה ויוקרתית, בקניון TLV.החנות   היא הגדולה והחדשנית מבין 44 סניפי הרשת, ועומדת בבסטנדרט גבוה עםחנויות הבישום המובילות בעולם ומעוצבת באופן שכמוהו עוד לא נראה בארצנו תוך שהיא מציעה חווית צריכה וקנייה ייחודית המאפשרת לכל מבקר להתחבר אל העדפות הניחוח, הטיפוח והאיפור ולהיחשף למגמות ולטרנדים החדשים ביותר בעולם. החנות משתרעת על שטח של 200 מ"ר בקומה הראשונה והמרכזית של הקניון, והיקף ההשקעה בה נאמד בכ-2.5 מיליון שקל.

צילום: נעמה משיח כהן

על האדריכלות ועיצוב החנות אמון סטודיו H2O PURE DESIGN אשר פיתח שפה גרפית חדשה ועיצוב קונספט אדריכלי חדש לחנויות הרשת מתוך מחשבה על החוויה הפיזית השלמה של הלקוח. האלמנט העיצובי הבולט ביותר בחנות הוא קיר האינפיניטי הענק המציג את קולקציית בשמים מהמובילים בעולם באופן עוצר נשימה לאורכו ולרוחבו.

צילום: שי אפשטיין

לדברי מירב אליהו, סמנכ"לית השיווק והסחר של רשת אפריל: "החנות מציעה לצרכן מנעד רחב של מותגי קוסמטיקה, איפור ובישום, ומותגים בלעדיים שהרשת מייבאת לישראל, בתוכם גם קולקציית מותגי  הבוטיק שהרשת מתמחה בהם למעלה מעשור. ומגמות וטרנדים החדשים ביותר בעולם לצד העטוף בחוויית קניה ייחודית. הרשת ממשיכה להשקיע גם בשאר חנויות הרשת שעברו שדרוג בחודשים האחרונים ובקרוב נודיע על פתיחתן של חנויות נוספות מחוץ לאזור המרכז. בד בבד גם פלטפורמת האונליין שלנו שצמחה מאוד בשנתיים האחרונות מאיצה את פעילותה, אם כי אנחנו תמיד מעדיפים לפגוש את לקוחותינו בחנויות ולהעניק להם את חווית הקנייה הייחודית"

צילום: שי אפשטיין (1) (2)

לרגל פתיחת החנות היוקרתית, מארחת הרשת בארץ  את הבשם הפריזאי דויד בנדק ומשיקה בשמי נישה חדשים מבית המותג bdk המייסד. בנדק, נולד בפריז בשנת 1989, וגדל בעולם הבשמים, כאשר סבו וסבתו היו בין המורשים הראשונים להפצת בשמים של מותגי יוקרה כמו וורת' וכריסטיאן דיור בפריז של שנות החמישים. את המותג bdk Parfums ייסד ב- 2016 כבית יצירה עצמאי של ניחוחות, ברובע פאלה המלכותי בפריז, העיר שמהווה את מקור ההשראה שלו.  מאז הקמתו ועד היום מותג בשמי הבוטיק bdk ממשיך להציע ניחוחות ייחודיים ואיכותיים בהשראת דמויות, תנועות ורגעים.

כאמור מדובר במותג עכשווי ומודרני המתמקד באיכות, ייחודיות ודיוק מופתי של תווי הריח. הבקבוק של בשמי bdk מיוצר בעבודת יד על-ידי מאסטר לייצור זכוכיות בצרפת, הוא בעל ברק ושקיפות ייחודיים המאפשרים לשפר את צבעו ואיכות ניחוח הבושם.  הבקבוק איכותי הנעשה ע"י אמן זכוכית בעבודת יד.על הפקק נחרטו האותיות bdk כמחווה לאדריכלות של כיפת הארמון הגדול בפריז, הקופסא עשויה נייר ממוחזר ונכתב עליה בעזרת דיו טבעי המעניק תחושה של ספר יוקרתי וחוויתי בעל פנטזיות שניתן להיסחף ולהרגיש מי אתה.

צילום: נעמה משיח כהן

הסדרה בעלת ארבעה אוספים כאשר כל אחת בעלת השראה על העיר פריז. אחד מהבשמים המובילים של המותג bdk הוא בושם הוולווט טונקה  א.ד.פ (Velvet Tonka)  אשר זכה לאחרונה בפרס קרן הריח בצרפת לבושם הנישה הטוב ביותר למותג עצמאי. הבושם מכיל אקורדים מזרחיים של עץ אמירי, דבש וטבק המעצימים את הניחוח ומעניקים עוצמה תוססת וממכרת. התווים המרכזיים: שעועית טונקה, וניל, שקדים, תפוז וענבר מספקים יחד ניחוח אוריינטלי וחושני.