עמוד הבית » קריד 3

קריד 3

מייקל בי ג'ורדון פרימיירה לונדון קריד 3.צילום: באדיבות אולפני טוליפ
ניצול ההזדמנויות, הכוח והכושר הפיזי. קריד 3 חוזר ובגדול

קריד 3 הוא סרט קולנוע מסוג דרמת ספורט שהופק על ידי מייקל בי. ג'ורדן ובו נמשכת הסדרה של קריד, אשר זכתה להצלחה רבה במהלך השנים. הסרט יחדור לעולם האגרוף ויחשוף את הסיפור המרגש של אדוניס קריד ודמיאן "דיים" אנדרסון, שנקבעו לקרב אגדי. בסרט, אדוניס "דוני" קריד מתקדם בקריירת האגרוף ומתחבר יותר לחיי המשפחה שלו. אך כאשר חברו הטוב מילדותו, דמיאן "דיים" אנדרסון, יוצא מהכלא ומחזיר עצמו לעולם האגרוף, דוני מוצא את עצמו מעורר לחזור לזירה ולהתמודד עם דיים. העימות בינהם מתחיל להתגבר, ודוני חייב לשים את עתידו על הקו כדי להוכיח לעצמו ולאחרים שהוא הלוחם הטוב ביותר.

תילום: באדיבות אולפני טוליפ

בסרט נראים כמה פנים מוכרות מהסרטים הקודמים, כולל מייקל בי. ג'ורדן, טסה תומפסון, פלוריאן מונטינו, ווד האריס ופלישיה רשאד, יחד עם ג'ונתן מג'ורס.קריד 3 יחזור על הנושא המרכזי של הסדרה – ניצול ההזדמנויות, הכוח והכושר הפיזי, ויתרון חיי המשפחה והחברים.  הסרט יציג את הקשיים שהוא יעמוד בפניהם במסע השתלמותו כמאסר לקרב בזירה.

צילום: באדיבות אולפני טוליפ

בנוסף, הסרט מציג נושאים עמוקים יותר שקשורים לזהות והתמודדות עם המסורת והמורשת הקודמת. המערכות החברתיות והפוליטיות של המדינה האמריקאית תופסות מקום מרכזי בסרט, ומשמשות כרקע לפעולה. בין השאר, הסרט מתמודד עם נושאי הריבים הפנימיים והמתנשאים בקהילה השחורה האמריקאית, כמו גם הכישלונות של המדינה בנוגע למעמד השחור.

בסופו של דבר, קריד 3 הוא סרט עם עלילה מרתקת ופעולה מרתקת, המציג את ההתמודדות של הדמויות המרכזיות עם האתגרים המתגבשים מסביבם. צפייה מהנה!

מאת: סיגל חדד

 

הוספת תגובה

הוספת תגובה