עמוד הבית » ריצת האנדרטאות" ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

ריצת האנדרטאות" ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

ריצת האנדרטאות צילום: אפרת מוסקוביץ
ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל בעת המיוחדת שבין עצב ושמחה, בין יום הזיכרון ליום העצמאות, תתקיים בגולן ריצת האנדרטאות המנציחה את זכר הנופלים. זוהי השנה ה11 לקיומה של הריצה, והיא תתקיים השנה בעיר קצרין ותנציח גם את זכרם של 3 חללי העיר שנפלו במלחמת חרבות הברזל.

קבוצת הרצים תעבור ברחבי העיר קצרין ותעצור בתי המשפחות של הלוחמים שנפלו במלחמת חרבות ברזל ותשמע מפי המשפחות את סיפור הגבורה של הנופלים. עומרי רוט, עמיחי יעקב ונינו, יחזקאל חיזקיל (חזי) רזילוב.בטקס הסיום יונצחו ויוזכרו גם 5 חללים נוספים שהתגוררו בגולן ונפלו במלחמת חרבות הברזל: אור אביטל, דב משה (דובי) כוגן, שהם משה בן הרוש, מתן מאיר, נועם ליאל אפרים.

את האירוע יזניקו ראשי המועצות, יהודה דואה, ראש המועצה המקומית קצרין וראש המועצה האזורית גולן, אורי קלנר. ראש המועצה האזורית גולן וסגנו יעקב שה לבן ישתתפו בריצה.רצי רמת הגולן רצים מדי יום שישי בשטח ולפני 11 שנה החליטו להקים את מיזם ריצת האנדרטאות העוברת באנדרטאות הגולן  ומנציחה את זכר הנופלים. מדי שנה נבחרות מספר אנדרטאות במסלול הריצה והרצים עוצרים לצידן לשמוע את סיפורם ולהנציח את זכרם. השנה כאמור תתקיים הריצה בקצרין לזכר נופלי העיר.

ריצת האנדרטאות צילום: אפרת מוסקוביץ

ריצת האנדרטאות ,13 במאי

כינוס: 15:00 גן הנופלים בכניסה הראשית לקצרין

הזנקה: 15:30 בדיוק

סיום משוער: 17:15 בגן הנופלים.

אורך המסלול כ – 5.5 ק"מ

ניתן להצטרף גם באופניים, אין צורך בהרשמה מראש, פשוט מגיעים ורצים.

לפרטים נוספים: עמיחי 050-2158077  אפרת 050-2360425 אלעד 052-3114182

 

  • מומלץ להביא דגלים, כל משתתף מחויב להביא לעצמו מים – (אין מים לאורך המסלול), מזכרות למשתתפים עד גמר המלאי, המשתתף באירוע מצהיר כי הינו בריא והאחריות בכל הקשור להשתתפות באירוע עליו בלבד.