עמוד הבית » "שלובות קריות"
הברנז'ה / רכילות עיסקית

"שלובות קריות"

משתתפות המשט ובכירי מותג לה רוש פוזה צלם גדי סיארה
המותג לה רוש פוזה למען קבוצת "שלובות קריות"- להעלאת המודעות למחלת הסרטן.

נציגי הנהלת חטיבת הקוסמטיקה האקטיבית בלוריאל ישראל, המשווקת את מותג לה רוש פוזה, בראשם אילן נפתלי – מנכ"ל החטיבה, צח סימון  – מנהל התקשורת של המותג וגל להב – מנהלת המותג ובת חן דנין – מנהלת נציגות רפואית במותג לה רוש פוזה.

הגיעו  בסופ"ש האחרון לתמוך  בקבוצת "שלובות קריות" – להעלאת המודעות למחלת הסרטן אשר באמצעותו  ביקשו הוא מעביר את המסר – “הסרטן לא מבחין בינינו, לכו להיבדק", שהוקמה ע"י איריס לוי מתוק  המחלימה מסרטן השד וחנה כץ.

במסגרת האירוע, תרם מותג לה רוש-פוזה 250 ערכות הגנה מהשמש למחלימות, במטרה לסייע להן לשמור על עורן בתקופה הרגישה שלאחר ההחלמה.

במסגרת הפעילות, יצא משט בהשתתפותן של כ- 250 נשות "שלובות" ובני משפחותיהן, שעלו על כ-40 יאכטות של קהילת שייטי כרמל וקבוצת "אריות חיפה" שהחל ממפרץ חיפה ולאורך חופי הקריות ונהנו מאווירה חגיגית ומעצימה.

מימין בת חן דנין חנה כץ איריס לוי מתוק צח סימון ואילן נפתלי
צלם גדי סיארה

את יריית הפתיחה  לאירוע החגיגי פתח אילן נפתלי שאמר לאורחות: "אין יותר משמח מלהיות חלק מאירוע מעצים וחשוב כל כך. מותג לה רוש – פוזה חרט על דגלו את המחויבות להעניק חיים טובים יותר לעור רגיש, וכחלק מהמחויבות הזו אנו שמחים לתרום היום ערכות הגנה לכל משתתפות המשט.

בנוסף, במסגרת מרכז טיפוח ויופי שהקימה לוריאל ישראל במרכז הסרטן בשיבא, המיועד למתמודדים עם מחלת הסרטן, תורם המותג את מוצריו ללא עלות ועל בסיס קבוע, על מנת לשפר ולו במעט את ההתמודדות של החולים עם ההשפעה של הטיפולים על העור."

איריס לוי מתוק ממקימי קבוצת שלובות קריות: "זו מסורת שנה שניה, שבה אנו חוגגות  אירוע מסוג זה, שמטרתו קודש להעלאת המודעות למחלת הסרטן וללכת להיבדק. אני שמחה על הירתמותם של אנשי מותג לה רוש-פוזה, שגם השנה החליטו  לתרום לארגון מוצרי הגנה מהשמש לכל משתתפי המשט".