עמוד הבית » שפיטה לאביבה תבורי: "אני הרוסה על הבן שלך בן אל"

שפיטה לאביבה תבורי: "אני הרוסה על הבן שלך בן אל"

שפיטה-אביבה-תבורי.-צילום-אמיר-מאירי.
הזמרת שפיטה ואביבה תבורי נפגשו אתמול בערב (יום ג), באירוע "היפים והנכונים" השנתי של פנאי פלוס, שנערך בקניון עופר רמת אביב. השתיים נפגשו במתחם ה VIP של רכב היוקרה יגואר, שחשף את הדגמים היפים והנכונים לשנת 2019.

אביבה תבורי שבאה להתעניין ברכב מקרוב, פגשה את שפיטה שאמרה לה: "למרות שבתכנית בן אל דאג לכסח אותי, אני  מתה עליו וחושבת שהוא מקסים, רגיש וגבר לעניין". אביבה ביקשה ממנה סלפי ומיד לאחר מכן התעניינה כמה יעלה לה לרכוש את המכונית.

תורים ארוכים נרשמו כשאורחי הערב נעמדו בציפייה להצטלם ליד היגואר שמחירו החל מחצי מיליון ₪, בניהם: הדוגמנית מריה דומרק שהגיעה עם בן זוגה רועי קורנבלום, השחקנית מאיה דגן, המאורסת הטריה אנה אהרונוב שהשאירה את הארוס בבית ובאה עם חברה טובה, דין מירשניקוב כוכב תאג"ד וגולסטאר, פליטת האח הגדול שני גולדשטיין, אלכסה שכיכבה בריאלטי המטבחים MKR, הדוגמנית רומי נס שחגגה לפני יומיים יומולדת והוכיחה שהחיים הם מסיבה אחת גדולה ועוד רבים.

טילטיל, נהג המונית המיתולוגי וכיום מנחה בערוץ 13, כל כך התלהב מהרכב, ששכח את תפקידו ככתב השטח של התכנית הדוח היומי, נכנס לאוטו ודמיין שהוא מפליג לעבר האושר…..

שפיטה-אביבה-תבורי.-צילום-אמיר-מאירי.

 

שפיטה-אביבה-תבורי.-צילום-אמיר-מאירי.

 

מאיה-דגן.-צילום-אמיר-מאירי

 

מריה-דומרק-ורועי-קורנבלום.-צילום-אמיר-מאירי.

 

טילטיל.-צילום-אמיר-מאירי