עמוד הבית » תנוחה במנוחה

תנוחה במנוחה

צילום: אלעד קויאטק בינה מלאכותית
תנוחות סקס הן רבות, במספר הרבה יותר גדול ממה שאתם מדמיינים לעצמכם. הן מתחלקות לנושאים ולתתי נושאים – תנוחות למין אוראלי, למין אנאלי, לנקודות אורגזמיות שונות, חלקן ידועות ומקובלות, אחרות קצת פחות, חלקן מסוגלות רק לאקרובטיים שביניכם, אחרות מצריכות כושר גופני מעל הממוצע, לא חסר.

אבל תן לי ללמד אותך כלל בסיס: יש דברים הרבה יותר חשובים לעבוד עליהם כדי להבטיח שיהיה לך סקס נהדר עוד לפני הכרת כל התנוחות המיניות הקיימות. גם אין צורך לנבור בחיפוש ולימוד שלהן יותר מדיי, בטח לא בשלבים הראשונים של הלימוד והניסיון המיני שלך.לעבור מתנוחה לתנוחה כמו סרט נע, זה לפעמים מעיק, מעייף וגם מתסכל.

האמונות שלך לגבי מיניות, ההתגברות על חוסר הביטחון שלך, וחוסר הניסיון המיני שלך, היכולת להוביל, להיות דומיננטי ולדבר מלוכלך, כולם חשובים הרבה יותר מתנוחה מינית חדשה שתלמד. תבין שאם הדברים הללו לא חזקים אצלך, זה לא משנה באיזו תנוחה תשתמש… המין שלך עדיין יהיה צולע. כמו כן, אם תבחר באישה חסרת ביטחון מיני, שיש לה בעיות רגשיות רבות; גם אז המין יהיה צולע.

לעומת זאת, אם האשה שלך בטוחה בך ובעצמה, והיא בעלת ערך גבוה; כמעט מובטח שיהיה לך סקס טוב עם כמה ידיעות בסיסיות בלבד. אז מקם את סדר העדיפויות שלך נכון. עם זאת, מגוון רחב של תנוחות מיניות זאת דרך טובה לשמור על עניין ולהפוך את המין לשונה בכל פעם.

צילום: אלעד קויאטק בינה מלאכותית

תפיסות בסיסיות שעליך לדעת בעניין התנוחות

  • אם אתה מכיר את התנוחה המיסיונרית, את תנוחת ה'דוגי' ואת תנוחת 'היא למעלה', זה יספיק לך בתור התחלה להיות מאהב מעולה
  • לסוג הגבר שאתה ולסוג האישה שהיא, תהיה השפעה הרבה יותר גדולה על איכות המין שלך מאשר כל תנוחה מגניבה תעשה (דאג לכך שתהיה גברי, בטוח בעצמך, בעל יכולת להוביל ויכולת להשתמש בקול שלך כדי לדבר מלוכלך אם צריך, וודא שהאישה שלך בעלת ערך גבוה, בעלת אהבה עצמית גבוהה ושהיא משוחררת מכל בעיה רגשית)
  • שינוי תנוחות מיניות היא דרך מצוינת לשמור על עניין המין. לכן בעתיד יהיה עליך ללמוד עוד כמה מהן ולהשתכלל. אתה חייב לעשות את המין שונה מפעם לפעם.
  • לאחר שתלמד להעיר מינית את הנרתיק של האישה שלך עוד קודם החדירה ותוכל להגמיר אותה באופן עקבי גם באמצעות יחסי מין, רוב התנוחות יהיו יעילות. אם אתה לא יכול לגרום לה לגמור דרך יחסי מין מלאים, עבוד על זה, כי זה העיקר.
  • אל תנסה בכוח תנוחות שהיא לא מספיק גמישה לבצע אותן. אי נוחות במהלך יחסי מין היא לא דבר טוב והיא תסיח את דעתה מהדבר החשוב ביותר – אתה.
  • אל תמהר לשנות תנוחות. אם תחליף תנוחה כל דקה או שתיים, יהיה לך קשה להיכנס לקצב מיני נכון עם האשה שלך ויהיה לה קשה יותר להגיע לאורגזמה. עדיף להישאר בתנוחה מספיק זמן עד שיתעורר הדחף לשנות לאחרת, בדרך כלל לאחר חמש עד עשר דקות (לפעמים יותר) או עד שהבחורה מסמנת שהיא רוצה לשנות דברים.
  • הייה מודע לסיבולת המינית שלך. תנוחות מסוימות יתנו לך יותר גירוי ועלולות לגרום לך לאבד שליטה ולגמור מהר. אם אתה מרגיש שזה עומד לקרות, החלף תנוחה לאחת עם פחות גירוי. לדוגמה, לעבור מסגנון דוגי למיסיונרי. באותו עניין, תנוחות מסוימות עלולות לעייף אותך מהר יותר. אם אתה מרגיש שהתעייפת, עבור לתנוחה שבה אתה לא צריך להשקיע הרבה אנרגיה.
  • שים לב אם האשה שלך קרובה לגמור. אחת הטעויות הגדולות ביותר שאתה יכול לעשות היא להחליף בפתאומיות תנוחה כאשר בחורה קרובה לקבל אורגזמה. אם אתה מבחין בה נאנחת יותר, נושמת חזק, או אם היא ישר אומרת לך שהיא עומדת לגמור, שלא תעיז להחליף תנוחה! אם תעשה זאת, סביר להניח שתגזול ממנה את האורגזמה.
צילום: אלעד קויאטק בינה מלאכותית

אישה אוהבת כשהגבר שלה מוצא את המיקום, הלחץ, המהירות, והתנועה שהיא אוהבת והוא ממשיך לעשות כל מה שהוא עושה בדיוק באותה צורה עד שהיא חווה אורגזמה. היא לא אוהבת אם הגבר משנה את מה שהוא עושה כל הזמן.אם האישה שלך באמת נהנית מתנוחה מסוימת ואתה מרגיש שהיא הולכת לגמור בקרוב מאוד, אל תנסה לשנות תנוחה ולהרוס לה את זה. במקום זאת, תן לה את האורגזמה ואז היא ממש תשמח לעשות עבורך כל מה שתבקש ממנה בהמשך האקט.

 

הוספת תגובה

הוספת תגובה