עמוד הבית » Clean breath
דנדש על המדף

Clean breath

Mentos CleanBreath צילום חברת פרפטי ואן מלה
ליימן שליסל, יבואנית ומשווקת מותג מנטוס, מציגה חדשנות מוצרית ומשיקה לראשונה: סוכריות מנטוס ללא סוכר: מנטוס Clean breath – בטעמי מנטה מרעננים.

הסוכריות, עשויות שלוש שכבות כשהשכבה המרכזית מספקת רעננות ממושכת של עד 30 דקות בחלל הפה והנשימה והן מתאימות ויעילות בכל שעה משעות היום: אחרי ארוחה, לפני פגישה וכד'.

בהלימה למגמות החלות בתחום המזון בעולם כולו, פיתחה חברת פרפטי ואן-מלה, היצרנית ההולנדית של מנטוס, את הסוכריות החדשות כשהן מתאימות להעדפות הצרכנים למוצרים ללא סוכר ולטעמי מנטה מרעננים – מנטה ומנטה עדינה (ספירמינט), הנחשבים לטעמים הפופולאריים והמבוקשים בקטגוריית הסוכריות בעולם כולו שצריכתם הולכת וגדלה כל הזמן.

אריזת הסוכריות, בעלת עיצוב חדשני, מתוחכם ואלגנטי המאפשר נשיאה נוחה של הסוכריות, הוצאת הסוכריות אחת אחת מבלי לגעת בכל הסוכריות האחרות ופתיחה/סגירה בטוחה של האריזה מבלי שהסוכריות יתפזרו.

פיתוח האריזה החדשנית של סוכריות מנטוס Clean breath התמקדה חברת פרפטי ואן מלה במגמות החדשות אשר עונות על צורך הצרכנים באריזות פונקציונליות וקומפקטיות שאפשר לשמור בתיק, בכיס, באוטו או בבית.

את סוכריות מנטוס Clean breath  ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והמרכולים במחיר מומלץ של 6.90 ₪ לאריזה המכילה 30 סוכריות. המוצר כשר מהדרין בהשגחת בד"צ חוג חתם סופר בני ברק ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

מותג מנטוס מיובא לישראל ומשווק בה על ידי חברת ליימן שליסל  אשר הוקמה בשנת 1955 וכיום נחשבת למובילה ביבוא שיווק והפצה של ממתקים ומזון.

בחברה מועסקים למעלה מ-500 עובדים בעזרתם פוקדים ישירות את רוב נקודות המכירה בארץ.

באתר ליימן שליסל –  www.l-s.co.il , ניתן לקבל אינפורמציה אודות המותגים אותן מייבאת ומשווקת ליימן שליסל בישראל.