עמוד הבית » Be jewelery תכשיטים בעבודת יד, כמו שרק חלמתן

Be jewelery תכשיטים בעבודת יד, כמו שרק חלמתן

צילום ענת קזולה
נעמה ברנשטיין הייתה סוכנת ביטוח שעבדה רק בעולמות הביטוח והפיננסים עד שיום אחד הכל השתנה

"רק רציתי להפתיע את בעלי ולקנות לו צמיד מיוחד שרצה מאוד חיפשתי כמעט בכל מקום אפשרי אך, לא מצאתי ומשם הכל התגלגל".
נעמה מספרת שגדלה במשפחה מאוד יצירתית, אמא וסבא ציירים, אחות בוגרת שנקר ומאז ומתמיד התחברה לפן היצירתי שלה אבל אף פעם לא עבדה בו.כנראה שהכל מכתוב הרי השם משפחה מהבית הוא ברנשטיין, הפירוש שלו בגרמנית זה אבן רובי – יהלום אדום.(וזה גם לוגו החברה). כיום שם משפחתי הוא מלאכי.

צילום ענת קזולה

מאז יום השנה להיכרות שלנו, התחלתי לעצב וליצור תכשיטים. בהתחלה זה היה לחבר שלי (היום בעלי),לאמא שלי, לאחותי ולשאר המשפחה ראיתי את הביקוש ואמרתי בוא נשים תכשיטים בקליניקה של אמא שלי נראה איך זה יתפוס וואלה זה תפס ומשם הכל היסטוריה .

צילום ענת קזולה

"אנחנו בחברה עובדים בדוכנים בקניונים, ברשתות החברתיות, באתר האינטרנט שלנו, באינסטגרם וכו..אצלי בתור אמירה המחירים שווים לכל כיס הם נעים בין 300-89 ש"ח לתכשיט חשוב לי לראות שכל אחת שרוצה יכולה לרכוש תכשיט אצלי".

"הקולקציה אצלנו מאוד מגוונת, תכשיטים הם כולם עשויים מכסף טהור 925,וניתן לצפות בזהב 24 , חישוקים, חרוזים, תכשיטים עבים חדרים ואפשרי לעשות אצלי על התכשיטים את כל מה שחלמתם לעשות".

צילום ענת קזולה

"למשל הייתה לי לקוחה שרצתה לעשות שרשרת בצורת סכין מטבח (היא התמודדה בMKR המטבח המנצח),אפשרי לעשות עם תמונות/ פנים של אנשים/ חיות שאתם אוהבים, לצרף מילים/ משפטים על התכשיט למשל "את יכולה הכל", "קומי תעשי מה שבא לך" , תאריכי ימי הולדת,ימי נישואין ומה לא".

צילום ענת קזולה

מוזמנים/ות להיכנס ולהציץ אצלי באתר ובאינסטגרם.
בקרוב מאוד תצא קולקציה חדשה שווה צפייה !!!
BE.JEWELERY
BEJEWELRY.CO.IL

תגובות 2

הוספת תגובה