עמוד הבית » פליפ מרטין, משיק צבע לשיער על בסיס שמן טבעי

פליפ מרטין, משיק צבע לשיער על בסיס שמן טבעי

צלם: יח"צ חו"ל
צבעי המותג האיטלקי מפותחים בטכנולוגיה ייחודית ובלעדית על בסיס שמן טבעי נוזלי. הצבעים המקצועיים מיוצרים על בסיס אורגני, ללא אמוניה, ניקל ועופרת, ומעניקים ברק ועומק ייחודיים לשיער

מותג מוצרי השיער והטיפוח היוקרתי, PHILIP MARTIN'S, משיק סדרת צבעים מקצועיים לשיער ללא אמוניה, ניקל ועופרת, בקשת צבעים רחבה של 150 גוונים הייחודיים למותג.

צבעי המותג האיטלקי מיוצרים בטכנולוגיה ייחודית ובלעדית על בסיס שמן טבעי נוזלי. הצבעים המקצועיים על בסיס אורגני, לא נוסו על בעלי חיים.

הצבעים של המותג הבינלאומי המוביל מוכיחים עצמם כיעילים הודות לטכנולוגיות בלעדיות, הם אינם פוגעים, או שורפים את השערה. הודות למצב הצבירה הנוזלי של הצבע אינם מייצרים גירוי בקרקפת ומאפשרים פעולה מרוכזת ומהירה בת חצי שעה בלבד.  היתרון של צבעים ללא אמוניה, ניקל מתכות ועופרת טמון בעובדה שהם אינם פוגמים בשיער והם למעשה מסייעים בשיקום השערה כפי שכל מוצרי השיער של המותג הבינלאומי פועלים.

קשת הצבעים של המותג כולל מגוון אינסופי של גווני חום, מהגוני,  שוקולד, בלונד, שטני, אדום, שחור, אפור, כאשר היתרון הבולט שלהם הוא מבחר הגוונים האינסופיים המאפשרים להגעה לרמת דיוק גבוהה בצבע המבוקש. בנוסף, הצבע מספק ברק ועומק ייחודים המעניקים מראה בריא וחיוני ביותר.

צילום : יח"צ חו"ל

אודות פיליפ מרטינ'ס

פיליפ מרטינ'ס, הנו מותג יוקרה בינלאומי מוביל המתמחה בצבע Organic base colour ומוצרי טיפוח ועיצוב השיער. המותג האיטלקי האופנתי הנודע, כולל מגוון רחב של מוצרים המיוצרים על בסיס אורגני ותמציות צמחים בטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם. מחלקת המחקר והפיתוח של החברה מהווה את חוד החנית בתחום הטיפוח, הודות לכך זוכה המותג להצלחה רבה ונמצא בפריסה עולמית נרחבת. המותג הנו בעל תו תקן ECOCERT.

החברה הוקמה בשנת 1984 באיטליה על ידי מאורי טרימיגליוזי, אשר עבד משך שנים בתחום הקוסמטיקה האורגנית עד שהחליט להגשים את חלומו להקמת חברה עצמאית וקרא לה "פיליפ מרטינ'ס"- שילוב שמותיהם  הפרטיים של שני בניו, אשר היוו סמל לטוהר בעיניו, אותו ביקש להטמיע במוצרי החברה.

המותג מציע מגוון רחב של מוצרי שיער, טיפולי קרקפת HAIR spa וסדרות טיפוליות שונות החל משמפו, מסכות הזנה לשיער וסדרות טיפוח לכל סוגי השיער (טיפול בנשירת שיער, שיער פגום ויבש, קשקשים, סבוריאה פסוראיזיס), צבעי שיער על בסיס שמנים טבעיים ללא אמוניה המצמצמים נשירה ולשימוש מקצועי בלבד, מוצרי עיצוב שיער ומוצרים משלימים. חשוב לציין, כי כל מוצרי החברה מיוצרים ללא פרבנים וללא מלחים SLS על כן, מיועדים לשיער שעבר החלקות מכל הסוגים. מוצרי פיליפ מרטינ'ס נטולי אמוניה, ניקל, עופרת, מתכות וללא שמן סינתטי.

כחברה אשר חרטה על דגלה את נושא איכות הסביבה, היא איננה עורכת ניסויים על בעלי חיים. היא מייצרת בקבוקי פרימיום מעוצבים ומתכלים ובכך שומרת רבות על הסביבה.

להשיג במספרות הקונספט פיליפ מרטינ'ס בצהלה תל אביב, שוהם, חיפה

ובמספרות מורשות בלבד של המותג ברחבי הארץ,ובהאתר http://philipmartins.co.il

 

הוספת תגובה

הוספת תגובה