עמוד הבית » אודליה אלכסנדרוביץ׳ בהשקת ספרה השלישי

אודליה אלכסנדרוביץ׳ בהשקת ספרה השלישי

צילום: מיקי פורת
מאמנת אישית והמנטורית לחיים בריאים השיקה את ספרה ״להפוך לסיפור הצלחה״ באירוע קוקטייל בוילה בהוד השרון.

זהו ספרה השלישי של אודליה אלכסנדרוביץ׳, מאמנת אישית ועסקית וגם מפתחת של שיטת אימון ייחודית בשם ״ארכיטקטורת חיים״ אשר נותנת מענה וכלים עבור אנשים ובמציאת ייעוד בחיים ובמציאת הדרך להגיע אליו. אלכסנדרוביץ, יועצת ארגונית בכירה בהכשרתה, עוסקת בתחום האימון כבר מעל עשור. היא מרצה ומנחת סדנאות בארץ ובחו"ל. מאמנת אישית, עסקית, ומגשרת מוסמכת המאמנת להצלחה.בין לקוחותיה בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח, הייטק, פיקוד העורף ועוד.

ספרה השלישי של אודליה, "להפוך לסיפור הצלחה" הוא מדריך מעשי ואינטראקטיבי שיעזור לכם למצוא את הייעוד שלכם, לספר לכם במה אתם יכולים להצליח, להרוויח, ואיך תוכלו לעצב את סיפור ההצלחה האישי שלכם.ספר זה מצטרף לספריה הראשונים של אלכסנדרוביץ:

אשריך וטוב לך – המדריך לאושר מאלף ועד ת

ו-להיות אני במיטבי – המדריך למציאת הייעוד – שגם תורגם לאנגלית והפך לרב מכר באמזון "To be me at my best"

אודליה מאמנת בשיטה ייחודית שהיא פיתחה בשם "ארכיטקטורת חיים", שמזכירה במהותה תהליך של בנייה והתחדשות בכך שמתחשבת בתנאי שטח, אופי, ייעודו של מבנה, הצרכים של השוהים במבנה, הרצונות, החלומות, היא מעצבת מבנה מקורי העונה על התנאים הסביבתיים, על הצרכים האישיים, המגבלות, התקציב ועדיין מאפשרת לנו בית העונה על דרישותינו, מאפיין את אישיותנו, מאפשר לנו נוחות ובטחון ואף פרקטי עבורנו. כלומר, מדובר בשיטה שלאחר ניתוח אישיות וסגנון חיים – עוזרת לכל אדם להבין את הייעוד שלו ואת הדרך הנכונה להגיע אליו, לא משנה באיזה תחום מדובר, ולחיות את החיים הטובים ביותר שהוא יכול.

במהלך האירוע, נערכה הרצאה של אלכסנדרוביץ שהציגה את עיקרי שיטת האימון ואף הזמינה את הקהל לקחת חלק פעיל ולמלא שאלון אינטראקטיבי בו כל אחד ואחת מהמשתתפים ענו על שאלות שעזרו להגדיר את ייעודו ולנסח את כללי ההצלחה שלו.
האורחים קיבלו מאודליה את הנוסחה הסודית של כל אדם להצלחה – מה שהעניק הצצה אל החיים שיכולים להיות לכל אחד מהם, אם רק יגדירו לעצמם יעדים נכונים לחיים.

צילום: מיקי פורת

ספרה הקודם, "להיות אני במיטבי – המדריך למציאת הייעוד", שתורגם לאנגלית, נמכר כרב מכר באמזון. אלכסנדרוביץ׳,מספרת שהיא מביאה את נסיונה העשיר בעבר גם כמאפרת סלב ולאחר מכן כיועצת ארגונית אל תוך עולמם של אנשים שמעוניינים למצוא את ייעודם בחיים ועוזרת להם להגשים את חלומם באמצעות שיטה ייחודית שמתאימה את עצמה לכל אדם ויוצרת שינוי אמיתי בחיים.

ספריה של אלכסנדרוביץ ניתן למצוא ב: http://campus.lifearchitecture.co.il/org

להרשמה לסדנאות של אודליה ולאימונים אישיים יש לפנות ל: https://lifearchitecture.co.il/cours-masha/

קישור לאתר הבית: https://lifearchitecture.co.il/

פייסבוק: https://www.facebook.com/odeliaalexandrovitz