עמוד הבית » איך תיראו גלאם תוך חודש טיפים למראה בריא יותר

איך תיראו גלאם תוך חודש טיפים למראה בריא יותר

צילום: pexels
כולנו רוצים להיראות קורנים, במיוחד לקראת אירוע קרוב. אם תתחילו מעכשיו תוך חודש כבר תראו שינוי מבטיחה ד"ר מוניקה אלמן בעלת רשת מרפאות עור ואסתטיקה. קבלו מאת המומחית הדרמטולוגית טיפים מעשיים כיצד לשפר ולשמור על מעטפת גופינו.
 • תזונה מאוזנת – הוציאו מהתפריט מרכיבים הכוללים אוכל מעובד, תבלינים חריפים ומזונות שגורמים לרגישות, פריחה או עצבנות במערכת העיכול – שתמיד באות לידי ביטוי בפנים שלנו…
 • פנים – הקפדה יתרה על מסנן קרינה (שכדאי כל השנה) שלא לצבור כתמים ולא להתקלף
 • התאפרו קלות בתכשירים איכותיים בעלי מסנן קרינה והקפידו להסיר ולנקות את הפנים עם ספוגיות- יש להחליף אותן אחת לשבוע כי יש התרבות של אבק, עובשים וחיידקים.
 • טיפול קוסמטי וניקוי העור – לפחות שבועיים לפני האירוע, ללא חומרים חריפים, על מנת שלא ליצור אדמומיות עמוקה שעלולה להישאר מעבר לזמן הרצוי.
צילום: pexels
 • -מומלץ לפתוח בסדרת טיפולים יומיומית באמצעות פילינג מ-2 סטים: לקילוף ולהזנה. את הפילינג ניתן לבצע בבית לבד, אך יש להקפיד שהחומרים יהיו איכותיים ואופן הטיפול ברור ונכון לקבלת האפקט של עור חלק נקי וזוהר ביום החשוב.
 • שיער – טיפול לשיר יבש, מפוצל או חסר ברק באמצעות מסכות איכותיות הכוללות ויטמינים ומינרליים ייעודיים. התייעצו עם הספר שלכם גם לגבי צביעה, סלסול ותספורת – מראש ולא ברגע האחרון. המתח הכרוך בצבע שלא עלה יפה או אלרגיה לחומר החפיפה הן תופעות נפוצות שכדאי להימנע מהן…
 • טיפוח הפנים והמחשוף – חידוש העור וטיפול בכתמים באמצעות טיפולים רפואיים דוגמתIPL פוטופיישל רפואי. טיפול זה מתבצע במשך 20 דקות אחת לחודש בסדרה בת 5 טיפולים ולכן כדאי להתחיל בה כחצי שנה לפני היום החשוב. הטיפול באמצעות אלומת אור בהבזקים קצרים מניב עור רענן וצעיר, עם הבהרה של הכתמים ועם שיפור מרשים במרקם ובשיטוח קמטים עדינים. הטיפול מתאים לאזורי הפנים, הצוואר והידיים.
 • פילינג גוף ביתי אחת לשבוע ע"י מסכה או שילוב עם מסיכת המועשרת בחומרים של לחות או העשרה ע"י חומצה היאלורונית, או חומרי לחות עם חומרים פעילים כמו ויטמין C
 • -מומלץ לשלב עיסוי מקצועי לניקוז לימפתי ומיצוק העור – העיסוי מבוצע באמצעות מכשיר LPG בתדירות של שני טיפולים בשבוע בחודש הראשון וטיפול שבועי מהחודש השני והלאה. העיסוי תומך בתהליך ההורדה במשקל, מפנה עודפי נוזלים מהגוף ומצר היקפים למראה מוצק וחיוני
 • כפות ידיים, רגליים וציפורניים – הקפדה על טיפולים לריכוך העור והציפורן באופן עצמי בבית ואצל פדיקוריסטית מומחית תוך שימוש בחומרי הזנה ולחות עם הקפדה על חיתוך ישר של פינות הציפורן. טיפול בציפורן חודרנית מומלץ לתאם ולבצע מבעוד מועד שלא לסבול ממנה דווקא ביום החשוב. הטיפול מתבצע ע"י תמיסה אנטי-בקטריאלית ומשחה עם מרכיב דומה ואנטי פטרייתי. מומלץ להתייעץ עם רופא עור מומחה להבטחת פתרון נכון רפואי ואסתטי.
 • הסרת שיער – מכל אזור בגוף בו יש שיער מיותר ניתן להסיר באמצעות לייזר לקבלת תוצאות טובות וחלקות בטווח הארוך עד בטווח של כשבועיים לפחות. את הטיפול יש להקפיד לבצע במרפאה מאושרת, בפיקוח רפואי ובאמצעות אחות מיומנת שעברה הכשרה מקיפה. אל תתפתו להבטחות וסיסמאות, ייתכן ויש לחזור על הטיפול גם לאחר שסיימתם סידרה. החשוב מכל הוא אופן הטיפול והבקרה, למניעת כוויות וצלקות עתידיות.
ד"ר מוניקה אלמן, צילום: יחצ

בהצלחה ובשמחות!

מאת ד"ר מוניקה אלמן- דרמטולוגית בכירה בעלת רשת מרפאות עור ואסתטיקה 5767*

 

הוספת תגובה

הוספת תגובה